Студенти-іноземці медичного факультету УжНУ обуренні цьогорічним іспитом «КРОК»

травня 26 / 2017
Студенти-іноземці медичного факультету УжНУ обуренні цьогорічним іспитом «КРОК»


Студенти-іноземці медичного факультету УжНУ обуренні цьогорічним іспитом «КРОК», який складали 23 травня. Аби висловити своє невдоволення майже 30 майбутніх лікарів зібралися біля корпусу медфаку. Для них Крок - це один із найважливіших екзаменів, за результатами якого допускають до державного іспиту. За словами студентів, із двох сотень тестових завдань, більше половини не відповідали заявленим у підготовчих брошурах і під час навчання цього матеріалу вони не проходили.
Аби студента-медика допустили до державного іспиту, кількість правильних відповідей повинна скласти 55%. У зв’язку з цією ситуацією на позитивний результат вони вже не розраховують. Студенти звернулись до керівництва університету з проханням вирішити проблему. В ректораті повідомили: укладанням завдань до Кроку займається Центр тестування Міністерства охорони здоров’я.
Впродовж 14 днів після складання іспиту студенти можуть подати апеляцію. На офіційному сайті Центру тестування з’явилася інформація, що триває обробка результатів іспиту, а тестові завдання чекає експертиза. У підсумку визначать які питання не будуть враховані під час підрахунку остаточного балу.

Категорія : Суспільство

Залишити Коментар