Поліцейські й діти разом провели цікаву вікторину

травня 19 / 2017
Поліцейські й діти  разом провели цікаву вікторину

Учні старших класів Дубрівської школи, що на Ужгородщині, разом із інспекторами відділу забезпечення безпеки дорожнього руху поліції Закарпаття навчали дітей молодших класів Правил поведінки на дорозі
Інспектори відділу забезпечення безпеки дорожнього руху завітали в гості до школярів Дубрівської загальноосвітньої школи, що на Ужгородщині. Зустріч відбулася на подвір’ї навчального закладу і розпочалася із вікторини. Поліцейські розділили старшокласників на три команди. Перша група готувала питання для малечі, щодо правил поведінки на велосипеді, друга група готувала питання по правилах поведінки в транспортному засобі, а третя група – по правилах поведінка на дорозі в ролі пішохода.
Впродовж хвилини команди оперативно підготувалися і вікторина стартувала. Діти на стільки захопилися, що урок з безпеки дорожнього руху тривав в два рази довше, ніж планувалося. Кожну правильну чи не правильну відповідь на питання, працівники поліції доповнювали та коментували.
На завершення зустрічі з школярами, старший інспектор відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Станіслав Попович, показав основні жести регулювальника. Йому на допомогу вийшли учні 9 класу, які виступили в ролі пішоходів, велосипедистів та водіїв. Захопливий урок з безпеки дорожнього руху закінчився подякую дирекції школи та школярів.
Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар