Неофіційний гімн Закарпаття набирає обертів (Відео)

ЦІМБОР
30 квітня 2017 22:09

Боже ,де йсе гімн Закарпаття ???

Йсе пісня в дусі совкової народної естради .

За мир во всьом мире , кіть коротко про йсю пісню .Туй нич нашого Закарпатського ! Кроме відеоряда про природу , Співаки співають навіть ни центрально -украінською ,а східно-українською ! Жестикуляція ...ушитко ни нашоє ! Щи раз , пісня формальна ,совкова , штамп из сімдесятьіх годuв . Народні костюми ни наші . 


ркерктркі
1 травня 2017 00:17

А чому гімн Закарпаття ся співать не на Русинському языкови, а на "прийшляцькій мові" ???


ЦІМБОР
1 травня 2017 07:40

До Адміна і редакції , верніться до попереднього формату сайту .Він намного був удобнішим в користуванні як для смартфонів так і для компютерів .

Можете самі перевірити .

Той був набагато зручнішим .

Цей формат сайту на перший погляд ніби адаптовпний під мобільні гаджети , а насправді більш тягомотний .


дмитро
1 травня 2017 08:30

ніякий гімн,як пісня йо супер ,а як гім ні,ниє торжественності,а што цімборе ни врубаєшся на новому оформленню,ятоже лем посля пєтої деци урубився што нігуя ни помінєлося на сайті, ипин так гий у власті україни посля майдану едно пиздабольштво, а на сайті відітелі лем попирикладували ондеки із міста на місто і усьо:)))))))))))ги-ги, ай модернізавція:)))))))))))))))))))))ги-ги


Критик
1 травня 2017 11:21

В питанню формата сайта повнiстю пiдтримую ЦІМБОР, сайт став страшно заiнформований iнформацiйов яку вже всi перечитали  декiлька рокiв назад. Ця стара iнформацiя має бути в архiву, а на першiй сторiнцi мають виходити тiльки новини та подiї сьогодення. Далi це перепосилання на фейсбук, твiтер, однокласники закриває панель новин та мiсце написання коментара, що для читачiв створює страшнi не удобства! Ця панель посилань мала би можливiсть вимикатися через "х" або розмiщенна в такому мiсцi щоб не заважала i меньшим форматом, тай чи потрiбна вона вообще.  Попереднiй формат сайту був намного кращий з дуже зручнов навiгацiйов.

 

Що вiдноситься до цього нового гiмну то менi подобається, але це скорiше пiсня чим гiмн, треба бiльш урочистостi. Пiсня хороша, но на гiмн не тягне, потрiбне допрацювання. Ця критика вдноситься  якщо сайт Новини Закарпаття дивитися через браузер Опера.


Шоу
2 травня 2017 09:07

Пісня файна, айбо на гімн не тягне.В пісні ни є НАШОЇ родзинки...Туй ни є НАШОЇ родзинки...


народ
2 травня 2017 13:14

"КРИТИК .....на першiй сторiнцi мають виходити тiльки новини та подiї сьогодення...."

 

Повністю підтримую. У відображенні подана кількість інформації - новин, статей, повідомлень, тощо, - повинна бути класифікована відповідно їх важливості, наочно доступною для перегляду. 

 

PS. На мій погляд з точки зору сьогодення, важливою була б актуальна тема: "Вплив Росії через "русскій мір" на загальне політичне становище в Україні і в Європі в цілому". На цей факт потрібно звернути особливу увагу і дати населенню можливість ближче познайомитися з цією проблемою.


Романова
26 травня 2017 16:52

Очень красивый   Гимн    , молодци  .


Юрко
31 травня 2017 18:39

То  не  є  ниякий  гімн. То  є  перероблена  екстрадна  пісня  прикарпаття. А  гімн  а  нас  вже  давно  є на  слова Духновича.


лоці
21 червня 2017 09:22

Хиблять лем піонери з горнами/барабанами


Залишити Коментар