В Іршавському та Хустському районах дороги і надалі залишаються без уваги снігоприбиральної техніки (Відео)

пасажир
8 січня 2017 13:13

Проблеми сих районiв у владi яка находить грошi на патрiотичну розкраску мостiв, заборiв та iнших мiсць свого перебування, бо то їм треба. А прийде зима то вже грошей нема на розчистку заснiжених дорiг, не можуть подбати а нi про перевезання пасажирiв у святковi днi. Но типир най беруть лопати i цiлими РДА чистять снiг, або най змiтувуться грошима на аренду трактора. Тi хто дiстався до аварiй най давуть у суд на тих хто не почистив снiг, най платять, та може дiйде що щось не так у них.


хуст
8 січня 2017 13:41

на всех техники ненапасешся и всим неугодиш

ото все за вто што фурт послидни годы трубили глобальное потепление глобальное потепление а господь одным росчерком пера уси их пустозвоны перечеркнув--пока ще я заправляю свитом и показав усю свою велич силу и могутность другое писали перед сим лапшу на вуха хохлы области--таки морози були лише в 1948 роци--пи,,,а вам маттерина -каждый гуд почти и аж до 88 -90 году зима приходила начинаючи из децембра и аж до марта и морозы у нас у хусти были и 32 градусы и не в 48 а в 70 сятых и в вошколу нийшли при минус 25 так што писари пишит айбо ниувлекайтеся брихньов научится писати реальну правду бо сам себе небдуриш брихнями


хусту
8 січня 2017 14:03

У порядних державах улицi чистять та пiдсипавуть у ночи, аби рано вже могли нормально їздити, a громадський транспорт працює так щоб усiх задовiльнити. Це все в руках керманичiв, i все залежить тiльки на однiй позицiї, ци думали вони за йсе.??? У кожної адмiнiстрацiї є фонд стихiйного лиха, як ним розпорядилися, ци на що його опустошили, вот в чому питання. Якщо списали на краску йсе одно, а коли би придержали то сьогоднi нiхто не плакав би що не можно проїхати.
Надiялися на потеплiння, а треба було бути готовим до морозу та снiгу. Зима пройшла, мош спустити пар. Йсе май подробно для долбо-дятлiв.


хуст
8 січня 2017 14:18

написавшому хусту-у порядных державах --я тото и без тебе знаю у порядных державах и етим все сказано -я налогоплательщик и етим всьо сказано -у порядных державах а ты опустися на бренну зимлю --у порядных державах бо мы розумиеш натулько тупи што и нирозумиемеся в якому измеренийови жиеме-у порядных державах,,,,,,,,,,,,,,,,,,no comment---у порядных державах,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


хусту
8 січня 2017 14:31

що це, долбо-дятли слiди замiтавуть, ци як це розумiти? Потеплiння не помогло, та вже поряднi держави мiшавуть. З порядних держав треба брати приклад. А ще меньше красти, бо до церкви бiжать цiлими РДА, христяться, а одну из Божих заповiдей Не Кради не виконують.


хуст
8 січня 2017 14:47

писарю--я до того абсолютно ниякое отношение нимав и ни маю яки слиды -што е у порядных державах ще раз пишу мы и без тебе знаеме -опустися ще раз у реальное измерение и ни живи илюзиями -у порядных державах-смишно туй ни йдеся з кого треба брати пример а з кого нит туй треба ся пробудити и поникати реально де живеш и нич ся из того нипоминят а не слиды якись кось замитат -господи а чого я такый дурный


хусту
8 січня 2017 15:09

яке реальное измерение, якi илюзиями - поникай вiдео та у Виноградовo найшли хоть щось, а туй пару кiлометрiв дале та чорт усьо побив, та ще ми будеш казати за илюзiї. То всьо творiння рук людських, котрi продали душу сатанi, вiдступили вiд христянської моралi.


Залишити Коментар