Цими днями у гості до Управління поліції охорони в Закарпатській області завітав Дід Морозенко

грудня 26 / 2016
Цими днями у гості до Управління поліції охорони в Закарпатській області завітав Дід Морозенко

Звертаючись до правоохоронців повідомив, що цьогоріч вони стануть посланцями чудової місії. Він залишив у адмінбудівлі роти поліції охорони поштову скриньку і поставив ввідну задачу полісменам – зібрати листи-привітання для України на 2017 рік від наймолодших закарпатців
Поліцейські охорони Закарпаття не мали права ослухатися, відтак днями урочисто відкрили скриньку для листів.

- Ми допоможемо Морозенку зробити для дітей не забутнє свято. Від сьогодні скринька для листів буде розміщена в адмінбудівлі роти поліції охорони в Закарпатській області за адресою : м.Ужгород, вул.Другетів 57. Кожен з дітей, хто вірить в чудо та має щирі побажання для нашої Батьківщини може кинути у скриньку листа. А згодом Дід Морозенко визначить кращі, і обов’язково нагородить дітвору, - зазначив Віктор Ількув, начальник чергової частини поліції охорони Закарпаття.

Першими кинули свої мрії у чарівну скриньку учні Ужгородської спеціальної школи-інтернату та вихованці Чинадієвського будинку-інтернату. Цього дня дітвора якраз мала нагоду взяти участь в екскурсії, яку з нагоди Новорічних свят підготували для них поліцейські охорони.

Під час заходу діти не тільки написали листи, а й побачили на власні очі, як проходять будні поліцейських охорони. Також малеча спробувала себе в ролі полісменів, покаталися на службовому транспорті, приміряли спецодяг поліцейських охорони.

- Ой, мені так сподобалось, але думаю полісменом бути важко, - відмітив семикласник Іван. Хлопчик також розповів, що у своєму листі побажав Україні, миру.

Тож і ви не зволікайте, беріть ручку та папір і викладіть свої думки у листі до Діда Морозенка.

В свою чергу керівництво Управління поліції охорони в Закарпатській області звертається зі словами подяки до представників Ужгородського Центру професійно-технічної освіти за виготовлення та оформлення чудової поштової скриньки.

Управління поліції охорони
в Закарпатській області
Категорія : Суспільство
Йобнулисі повністю
26 грудня 2016 12:25

А з якого часу Дід Мороз Морозенком став? Часом не ЧОРНИЙ ПАСТОР - Турчинов нашептав. Якщо дебіли в православну віру мішатися муть, нічого доброго з того не вийде. Хоча вони уже на яйця слабіють. Цікаво, а куди тікати будуть?


Залишити Коментар