Берегівські рятувальники отримали від райдержадміністрації бензинові мотопомпи та архіватор мовлення

грудня 23 / 2016
Берегівські рятувальники отримали від райдержадміністрації бензинові мотопомпи та архіватор мовлення
22 грудня рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Берегово отримали три новенькі бензинові мотопомпи та архіватор мовлення. В рамках виконання Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Берегівського району на 2016–2018 роки, Берегівська райдержадміністрація здійснила їх закупівлю за кошти районного бюджету. Загальна вартість зазначеного обладнання складає 30 тис.грн.

Дані мотопомпи значно полегшують роботу під час лівідацій надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а архіватор мовлення дозволить значно покращити якість отримання повідомлень від населення за номером «101».

В урочистій обстановці на території Берегівського міськрайонного відділу У ДСНС України у Закарпатській області дане обладнання передали голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та його заступник Віталій Матій.

Від імені рятувальників начальник Берегівського МРВ Анатолій Ланьо щиро подякував керівнику району за розуміння проблем пожежно-рятувального підрозділу щодо забезпечення та необхідності оновлення спорядження бійців Служби порятунку «101».
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар