Закарпатських медиків та пацієнтів чекають зміни (ВІДЕО)

вуйко
11 грудня 2016 20:03

Йсе змiни означавут одно, аби медик ужив то буде робити вмiсто одної операцiї двi. I хто виграв вiд цього нововедення, тiльки не держава. Люди будуть лiчити так аби їх домiвков стало лiжко у лiкарнi. А цього недоумка який цей озвучив, пацiєнти майдауну можуть нагородити буйними оплесками.


пацієнт
11 грудня 2016 20:22

скоро лікарів уже не буде, більшість уже повтікали на заробітки від цих квазі покращень.
наприклад у Мукачеві уже нема кому апендицит прооперувати, а за складні операції і мови не йде.був один нормальний хірург Богдан П.і того виперли, айбо люди його зхнаходять і просять прооперувати, а йому пацієнти якщо і віддячилито за те шо врятував життя, а тепер оперує один хірург Коструб, який 10 років проробив у Англілл санітаром чи будівельником і після повернення знов влатувався у ЦРЛ. так от двоє уже померли у нього під ножем, уодного залишив інструмент у іншого теж наслідки "фахової операції". вот такі пироги із врачами і медициною.
Медицину у нас згвалтували, коли знищили педіатрію і терапію...


Айболiт
11 грудня 2016 20:50

Мiнiстерство похорони здоров'я час розганяти начолi з очiльником цього уставу з американським паспортом. Ще недавно наш всi збiглики до США чомусь утiкали вiд їх способу охорони здоров'я назад до домiвки лiкуватися. А чому, кажуть дешево i якiсно. Як лiкар зможе вижити якщо на який час нiхто не буде хворiти, це що означає що вiн не потрiбний, чи вiн буде розтягувати лiкування щоб натягнути на зарплату. Ви дружити з мозгами чи як?


www
11 грудня 2016 22:54

Що так склалося у нас в області з медициню, немала заслуга прохфессора Русина ! Це він і коструба туда засунув і розігнав усіх хто , на щось здатний був...і це не тільки в Мукачеві таке натворив!.... тому, що він намагався всі потоки хворих спрямовувати на себе (з різних причин) .. людина марила бути неперевершеним і єдиним! ..а тепер всі будуть іти лікуватись в Ужгород до його синв і обласних спеціалістів , як єдиних компетентних , а по новим ,,реформам,, ці медики в обласному центрі будуть в шоколаді і завдячувати русинові.


Пацієнт
12 грудня 2016 02:17

Само менше ліжкоднів у онкодиспансері. Від ескулапи русина всі вилітають скоро -у білих тапочках. Жах!


Залишити Коментар