Москаль: «Усі кошти з Державного бюджету на ремонт автодоріг на Закарпатті використані до копійки»

грудня 02 / 2016
Москаль: «Усі кошти з Державного бюджету на ремонт автодоріг на Закарпатті використані до копійки»

Оприлюднена деякими ЗМІ інформація про начебто невикористання бюджетних коштів на будівництво та ремонт автодоріг на Закарпатті не відповідає дійсності.
– Загальна сума коштів, виділена з бюджетів різних рівнів на 2016 рік, становить не 517 мільйонів (як вказує один із телеканалів), а 221 мільйон гривень, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Із них кошти Державного бюджету – 187 мільйонів гривень. Станом на початок грудня усі гроші, передбачені на будівництво та ремонт автодоріг, вперше за останні роки використані на Закарпатті до копійки. Залишається ще 7 мільйонів гривень для експлуатаційного утримання доріг (підсипка, розчистка від снігу тощо), які будуть використані до кінця року.
Невелика частка коштів із місцевих бюджетів, що передбачені для ремонту доріг, поки не використані, однак вони залишаються на наступний рік, а не повертаються до Державного бюджету.
Підсумкову інформацію про будівництво на ремонт автодоріг на Закарпатті в 2016 році у порівнянні з попередніми роками буде оприлюднено в кінці грудня.
Закарпатська ОДА закликає журналістів ретельно перевіряти інформацію, яка готується до оприлюднення, щоб не бути джерелом поширення різних фейків.
Категорія : Суспільство
дмитро
2 грудня 2016 12:25

так бим розумієш латав ями айбо гроший ниє ондеки гоба шнігом:)))))))ги-ги


Ямка
2 грудня 2016 13:01

Айно, айно, нись якраз такий файний сніжок, пресуєся - лем ним латати!


Залишити Коментар