Ужгородські маршрутки гублять колеса на ходу (ФОТО)

листопада 20 / 2016
Ужгородські маршрутки гублять колеса на ходу (ФОТО)

Проблема громадського транспорту в Ужгороді та околицях є предметом багаторічного обговорення в мережі, однак й досі стан маршруток, що їздять по місту, далекий від бажаного.

Черговий наглядний випадок трапився сьогодні на вул. Гагаріна в Ужгороді. За повідомленням очевидця маршрутка розвалилася прямо посеред руху:

"Щойно на вул. Гагаріна на маршрутці відпало одне з задніх коліс, друге вистрілило!!! І сміх і гріх..))) Все як завжди, їздять поки вже не нароблять біди.."

Безлад із громадським транспортом значною мірою спричинений інертністю ужгородців. Зокрема, в управлінні транспорту Ужгородської міської ради стверджують, що жорстких заходів щодо впливу на перевізників не застосовують, оскільки на роботу громадського транспорту у місті немає великої кількості скарг.

Ужгородські маршрутки гублять колеса на ходу (ФОТО)
Категорія : Суспільство
ссср
20 листопада 2016 20:46

вияснити кому належить бус і анулювати ліцензію дозвіл на маршрут


мiсцевий
20 листопада 2016 22:06

Скарги немають тої дiї яка була за часiв СССР, тому скаргуватися це просто потратити свiй час не на що, у пусту. Якщо автобус не вiдповiдає технiчним умовам експлуатацiї немав би виходити на лiнiю. А виходить тому що другого нема? Та нi бажаючих займатися перевезеннями повно, але тут жаднiсть власника прихопленного бiзнесу не дозволяє йому запросити на пiдмiну яку приватну особу. Це капiтyляцiя, або не спроможнiсть забезпечити то що обiцяв. Цi автобуси на металлобрухт просяться, на них власник заробляє мiльони, ризикуючи життям пасажирiв, куди дивиться полiцiя. Ганьба.


mrs zonat
11 грудня 2016 12:28

Вам потрібен терміновий кредит Xmas або вам
потрібен кредит, щоб оплатити свої рахунки, якщо
так, напишіть нам сьогодні через
mrszonatloancompany@gmail.com


Залишити Коментар