В Ужгороді роблять зі звичайних сміттєвих баків ексклюзивні (ФОТО)

вересня 18 / 2016
В Ужгороді роблять зі звичайних сміттєвих баків ексклюзивні (ФОТО)

Біля Закарпатської ОДА діти розфарбовують сміттєві контейнери. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив, розмістивши відповідне фото, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Денис Ман.

Досить яскрава кольорова графіка, яка підніматиме настрій перехожим. І коли вони виноситимуть сміття отримають крапельку позитиву в їхній день.

Сподіваємось мистецтво допоможе виховати в людей звичку викидати сміття. А це гарний крок для започаткування екокультури.
В Ужгороді роблять зі звичайних сміттєвих баків ексклюзивні (ФОТО)
Категорія : Суспільство
Ужгородка
18 вересня 2016 15:55

Люди викидують сміття у баки А ВИ шановні НАВЕДІТЬ ПОРЯДОК З РОМАМИ ! ! ! Сміття виймають, навіть з ЗАКРИТИХ БАКІВ(бутилки) ! ! !


совсем ку-ку
18 вересня 2016 18:16

хочется разрисовать забор и двери дома г-на Мана, чтобы поднять ему настроение, типа


коргаз
18 вересня 2016 19:02

Де такого i найшли спецiалiста по малюванню на мусорних бачках, економiчний розвиток на нульови а Манови малювання в головi. Добре що не додумали помалювати патрiотичними фарбами, но i так не приємно. Який позитив може бути коли чоловiк несе смiття пiдходить до цих помальованих бакiв а звiдти сморiд несе, i бажання одне, чим скорiше покинути це мiсце. Невже цей телепень думать що хтось встане коло його помальованного бака i буде насолоджуватися образотворчим мистецтвом? Це рiвно навпаки, повна зневага роботи дiтей! На черзi в нього покраска всiх унтазiв та пiсуарiв областi, на цьому весь еконoмiчний розвиток буде рахуватися досягненим. Ганьба.


Залишити Коментар