Прокуратуру Івано-Франківської області очолив екс-прокурор Ужгорода

липня 16 / 2016
Прокуратуру Івано-Франківської області очолив екс-прокурор Ужгорода

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу нового прокурора Івано-Франківської області. Ним став старший радник юстиції Олександр Миколайович Стратюк.

На цій посаді він змінить Владислава Братюка, який був призначений прокурором Івано-Франківської області наприкінці червня минулого року.

Зміна прокурора тут відбувається того,що минулому прокурору нема за що дякувати. Він не зробив нічого доброго, але нічого поганого. Позитивів у діяльності правоохоронної системи нема. Криміногенна ситуація погано. На 80% збільшились розбійні напади,на 25%- крадіжки. Прокурором призначається людина,яка немає тут ніяких коренів", - відмітив Юрій Луценко.

Генпрокурор каже, що приїхав з новим прокурором,аби "покласти край незаконній вирубці лісу".

"Схема тут з лісом така сама,як і бурштином на Рівненщині",- впевнений Ю. Луценко.

Довідково: Народився Олександр Стратюк у 1967 році на Рівненщині у с. Жарів Гощанського району. У 1994 році закінчив Українську державну юридичну академію і з того часу працює в органах прокуратури України. Обіймав різні посади у прокуратурі Чернівецької області, потім очолював прокуратуру Бєлозерського району Херсонської області та прокуратуру Дніпровського району міста Херсона. Опісля очолював міську прокуратуру Ужгорода та працював на посаді заступника прокурора Харківської області.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар