Обслуговування громадян з особливими потребами в управлінні Пенсійного фонду України в Тячівському районі

червня 21 / 2016
 Обслуговування громадян з особливими потребами в управлінні Пенсійного фонду України в Тячівському районі

15 червня 2016 року начальник юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі Шовак Ярина та начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі Дебич Наталія відвідали підопічних та працівників Тячівського районного територіального центру.Під час зустрічі вони розповіли про зміни, які відбулися у 2016 році у пенсійному забезпеченні, про початок впровадження в Україні нової централізованої технології призначення пенсій, яка спрощує час призначення пенсій, механізм обрахунку пенсій та визначення пенсійного віку.

Працівники управління повідомили, що особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди та інші маломобільні групи) мають змогу прийти до управління і отримати всю необхідну їм інформацію, оскільки, управління облаштоване пандусом та кнопкою виклику спеціаліста. У разі, неможливості прийти до Пенсійного фонду, спеціаліст може здійснити прийом документів за місцем проживання особи з обмеженими фізичними можливостями.

Крім того, розповіли присутнім про актуальність та зручність у користуванні на сьогоднішній день веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, який надає доступ до інформації про зарплату та пенсію, а також замовити довідку, не виходячи з дому, а це є дуже зручним саме для осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди та інші маломобільні групи).

Фахівці управління відповіли на запитання працівників терцентру стосовно змін в пенсійному законодавстві щодо призначення пенсій, перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та ознайомила присутніх з виданням Пенсійного фонду України газетою «Пенсійний кур’єр».

Також, повідомила телефони «гарячих ліній - 32092 в м. Тячів та 72397 в смт Дубове», за якими можна отримати консультації з питань, які їх цікавлять.

На завершення, спеціалісти Пенсійного фонду, звернулися до працівників терцентру з проханням повідомити своїх підопічних - одиноких та непрацездатних громадян в населених пунктах району про доведену інформацію, та в разі необхідності, звертатися до управління Пенсійного фонду щодо спільного вирішення проблемних питань інвалідів та маломобільних груп населення, оскільки, ми розуміємо, що дана група населення потребує особливої уваги та допомоги.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар