Як ідуть роботи із капітального ремонту тротуару в Ужгороді

червня 17 / 2016
Як ідуть роботи із капітального ремонту тротуару в Ужгороді

Як ідуть роботи із капітального ремонту тротуару по вулиці Другетів, перевіряв напередодні міський голова Богдан Андріїв. Старе покриття (здебільшого асфальт) тут знімають та укладають різнокольорову бруківку, а також встановлюють нові бордюри, замінюють зливову каналізацію, піднімають рівень каналізаційних люків.
Загалом у планах на поточний рік – капітальний ремонт тротуарів на 12 вулицях. На це передбачено 5 мільйонів гривень. Уже завершено роботи з капремонту тротуару по вулиці Чорновола, замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на інші об’єкти, зокрема, Замкові сходи, вулиці Підгірну та Берчені, площу Поштову.
Категорія : Суспільство
Читач
17 червня 2016 10:05

А чому не чистять та не ремонтують паралельно ливньову каналізацію? Тротуар кладуть на Другетів, а паралельно на дорозі ливньовка пошкоджена і забита брудом!!! На перехресті Бачинського-Другетів відкрита ливньовка в аварійному стані без решітки та повна мусора!!! Добре, що хтось ще ноги не поламав у відкритих цих ямах. Писав на "Карту повідомлень - Віжкрите місто" - реакція - НУЛЬ!!! Ці робітники якось самі замазали цементом ями навколо цієї ливньовки - але це не їх робота! Мер піариться на одному тротуарі, а поруч безгосподарність місцевик комунпідприємств!!!


Залишити Коментар