Велика кількість Закарпатців намагаються виїхати до Угорщини

червня 13 / 2016
Велика кількість Закарпатців намагаються виїхати до Угорщини

Кількість громадян Закарпаття, які бажають відвідати Угорщину, значно збільшилася.

До прикладу, сьогодні в Генеральному консульстві Угорщини вишикувалися на отримання віз у секції понад 100 жителів області.

Візу отримати тепер простіше

Влада України чекає, що громадяни будуть відвідувати країни ЄС без візових проблем

“Наразі хоч і стало легше отримувати угорську візу, однак через кількість виїжджаючих, черги зросли й доводиться чекати по 2-3 години”, – каже один закарпатець, Іван.

Громадянин Закарпаття може отримати візу по діловому, навчальному, робочому, а також приватному запрошенню, з яким він повинен звернутися в консульство. Співробітники, що працюють в секції інтересів Угорщини в розмові з журналістами zakarpattya.net підтвердили, що “бажаючих стало набагато більше”, проте не уточнили, скільки по статистиці віз видається на день і заявки на який тип віз були отримані після пом’якшення візового режиму.

В Угорщину на заробітки?

Ніхто з тих, хто бажає отримати угорську візу, звісно, не каже, що воліє виїхати на роботу, але, за даними закарпатських соціологів, люди масово роблять візи, аби виїхати на заробітки. Адже в Угорщині гроші заробити набагато простіше. “Громадяни Закарпаття, в силу безробіття в країні, відправляться саме в країни Європи, а не в Росію, як це було раніше.

“Пропорція така, що з кожним роком все більше закарпатців знаходяться на території Євросоюзу … вони там працюють, висилають гроші … люди йдуть на фіктивні шлюби, на будь-які хитрощі, аби виїхати за кордон”, – розповів закарпатський соціолог Михайло Соскіда.
Категорія : Суспільство
слава вукрайыні - гробы понад усэ
13 червня 2016 17:57

Ай што? вукрайына лем гробами може порадовати!
дакотрі завто кричат: слава вукрайыні - гробы понад усэ!


Залишити Коментар