В Перечині проведуть в останню путь закарпатського бійця 128-ї бригади Івана Бабича, що загинув в російсько-українській війні на Донбасі

червня 11 / 2016
В Перечині проведуть в останню путь закарпатського бійця 128-ї бригади Івана Бабича, що загинув в російсько-українській війні на Донбасі

І знову Закарпаття, Перечин, 128-а бригада і Україна втратили на Донецькому фронті ще одного свого сина та Героя, батьки – сина, а брат – старшого брата, Івана Бабича.

В ніч з 8 на 9 червня в зоні АТО, поблизу Донецька в районі шахти «Бутовка-Донецька», внаслідок мінометного обстрілу російськими бойовиками із застосуванням СПГ-9, АГС-17, ЗУ-23-2 та стрілецької зброї, загинув відразу львівський боєць прапорщик Ярослав Цап та був поранений закарпатський боєць Іван Бабич, який був терміново доставлений в лікарню м. Дніпропетровськ, де вчора, 10.06.2016 р, в стані коми, у зв'язку зі важкістю отриманого поранення, він загинув.

Доставку тіл загиблих Героїв організовують львівські волонтери.
Іван Іванович Бабич, 22.08.1983 р.н., влітку 2014 року, під час активної фази визвольної російсько-української війни на Сході України, пішов добровольцем в 4-й батальйон 128-а гірсько-піхотна бригада, потім перевівся в 24-у бригаду. А 10 травня 2016 року, після демобілізації, підписав контракт і знову повернувся на Донецький фронт вже в складі 15-го бату.

Сьогодні, 11.06.2016 р. о 18:00, в м. Перечин на вул. Пушкіна, 3, рідні, бійці та волонтери зустрінуть тіло Героя І.Бабича. А завтра, о 13:00 на місцевому кладовищі м. Перечин відбудеться прощання з Героєм.

Телефон для довідок: 099-241-81-01 Павло (Ліга Ветеранів АТО та бойових дій "Карпатська Земля")

Звертаюсь до всіх наших краян прийти і провести Героя в останню путь!

P.S.: Бабич – це один із тих героїчних синів України, котрий загинув в цій клятій російсько-українській війні на Донбасі в часи так званого "перемир'я", оголошеного на виконання ганебних "мінських домовленостей".

Ось буквально трохи менше 2-х тижнів тому на Сході України від кулі ворожого російського снайпера героїчно загинув також інший закарпатський боєць (53-я ОМБр) Василь Фiцкалинець
https://gregor-ua.blogspot.com/2016/06/5-poxorony-Bucha-Vasyl-Fickalynec-53ombr.html

Цікавий своїм цинізмом і той факт, що знову почалися такі випадки, коли російські бойовики починають обстріл позицій наших українських військових, а потім за годину, коли отримують належну "відповідь", виходять на зв'язок і кричать, що в нас "перемир'я" (!!!).

Скільки ще нашому військово-політичному керівництву країни треба крові наших побратимів, скільки ж ще життів мають віддати наші Герої України щоб вони почули!?! Що з москалями нема спільної мови, я казав Степан Бандера і що "Угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані"(Бісмарк) !!!

Я, закарпатський волонтер Віталій Грегор, особисто проти будь-яких домовленостей з терористами Плотницьким та Захарченком, чи ще якимось "лідерами" терористичних угруповань "ДНР-ЛНР" !!! Де в цивілізованому світі з терористами взагалі про щось домовляються? В них забирають те що вони вкрали, а потім їх ліквідовують! Ось так і в нас має бути, і ні яких домовленостей, "мінських", "французьких", "німецьких", "американських", "китайських" чи ще якихось там
І зі мною мої побратими, і не лише із Закарпаття, і не лише із Айдару!

Вічна світла пам'ять і слава закарпатському Герою Бабичу!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!


My Webpage
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...