На Іршавщині не покладаючи рук "латають" дорогу

червня 10 / 2016
На Іршавщині не покладаючи рук "латають" дорогу

Вкотре говоримо про дороги, точніше – їхній стан. В Іршаві кілька кілометрів центральних доріг (вулиці – Шевченка, Гагаріна, Білецька) на утриманні Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, всі інші – комунальні дороги міста.

Їх утримання та відновлення фінансується із міського бюджету. На жаль, практично і видатки на обслуговування державних доріг все більше лягають на плечі міста.
Зі спотиканнями і труднощами, але щовесни крайовим управлінням доріг проводиться поточний ямковий ремонт трьох центральних автошляхів. Не виняток і весна 2016-го. Дороги державного значення більш-менш відремонтували, як завжди по ширині дорожнього полотна, без узбіччя.

Проте асфальтне покриття настільки зношене, що поряд із латками дуже скоро утворюють нові ями. Дороги не витримують щоденне транспортне навантаження і вже потребують капітального ремонту, але він поки що тільки у мріях.

З часу ямкування минуло якихось два місяці, а вибоїн вже чимало. Щоб вони не збільшувалися, міськвиконком було прийнято рішення вже за власні кошти провести ремонт зараз. Крім того, вирішили надати кращого вигляду центральним дорогам у цілому і відновити покриття по всій ширині дороги, а особливо узбіччям, біля тротуарів. Розпочали спеціалісти Облавтодору від райпрокуратури по вулиці Шевченка. 8 червня очистили площину попри бордюр тротуару, спецтехнікою вирізали залишки старого асфальту і укатали новий асфальтобетон. Таким чином планують вирівняти дорогу на всіх центральних вулицях, оскільки місцями вибоїни біля тротуарів такої глибини, що колеса автівок повністю в них «пропадають».

Така робота ще й дозволить очистити дорогу від бруду, що роками накопичувався біля тротуарів, а також проводити прибирання спецтехнікою і в майбутньому полегшити роботу комунальникам.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...