Мукачево не використало більше 28 мільйонів гривень передбачених з державного бюджету на субсидії населенню

травня 20 / 2016
Мукачево не використало більше 28 мільйонів гривень передбачених з державного бюджету на субсидії населенню

Сьогодні відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. На комісії було розглянуто питання «Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік», згідно з яким Мукачівська міська рада вирішила: Зменшити обсяг доходів загального фонду міського бюджету на сумі 28 867 000 грн. – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот. Тобто, Управління праці та соціального захисту населення м.Мукачева, фактично «не використало» більше 28 мільйонів гривень передбачених з державного бюджету на субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Значить в Мукачеві абсолютно всі люди, які потребують субсидії отримали їх в повному обсязі. Але я знаю, що це не так, багато людей субсидії так і не отримують, інші чекають їх по півроку. Ми всі знаємо, яким непосильним фінансовим тягарем є оплата послуг ЖКГ для населення , враховуючи постійно зростаючі тарифи та низький рівень заробітної плати. Тож виникає питання, чому так відбувається? На мою думку, складова проблеми це два фактори, перший - це недосконалість Державної програми надання житлових субсидій, другий - це недосконалість роботи Управління праці та соціального захисту населення.

Депутат міської ради Мукачева Олег Козубрід.
Категорія : Суспільство
містянин
20 травня 2016 23:17

28 мільйонів, та тото так газдують його единочлени із ЄЦ, Зотова журналістка учиться робити , опити ставить на пензіяшах, рехформи провадить із молодим мером
увидиме результат.
Не давутьБалогам красти гроші із держбюджету, тому і проситься до влади. Мукачево ( його синок Андрій) не використало більше 28 мільйонів гривень, що надійшли із державного бюджету для погашення субсидій населенню. Вже навчив і синка воровати державні кошти. І коли ж це скінчиться? Хто може дати відповідь? Підтверджується стара приказка,што яблуко далеко від яблуні не впаде.Це є правда і мукачівці в цьому давно переконалися. Не дай Бог Вітю допустити до влади, бо закарпатцям повний пі...ц.


www
21 травня 2016 10:36

Це говорить лиш про те , що в Мукачеві люди мудріші за інші регіони ... зрозуміли , що супсидія це ,,троянський кінь,, який має за мету більше обікрасти , ніж допомогти. Ця система придумана для того , щоб можно було владним чинушам спокійно дерибанити бюджетні кошти, та ,,законно,, відбирати у людей останнє...на прикладі деяких ,,халявників,, стало видно : що подав ,,не вірну,, інормацію за доходи - і тебе в двічі більше оштрафували ... а подавши вірну інформацію - засвітити свої джерела доходів (наприклад доходи від заробітків за кордоном) ...і чинуші зразу придумали закон про оподаткування цих заробітків.. отак це субсидія !... і хто знає , що у нас за держава , той її не оформляє .. Держава , якщо хоче допомогти своїм громадянам , хай виділяє гроші на пенсійні фонди та фонди зарплат, а не на сумнівні субсидії !... народ теж уміє рахувати свої гроші !


Залишити Коментар