Всіх закарпатських юристів запрошують очолити бюро правової допомоги

травня 20 / 2016
Всіх закарпатських юристів запрошують очолити бюро правової допомоги

В державі триває масштабна реформа територіальних органів юстиції, які найближчим часом ліквідують. Натомість систему безоплатної правової допомоги розширять шляхом утворення бюро правової допомоги. 13 з них працюватимуть на території Закарпаття з вересня. Тут надаватимуть юридичну інформацію та консультації, представлятимуть інтереси клієнтів у суді, а також консультуватимуть щодо онлайн сервісів Мін’юсту.
Задля пошуку висококваліфікованих спеціалістів для заміщення посад керівників бюро правової допомоги, оголошений відкритий конкурс. Основні вимоги до претендентів - вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня та вільне володіння українською мовою.
Як повідомив під час брифінгу директор Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець, для участі у конкурсі необхідно подати заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. У червні кандидати пройдуть онлайн дистанційний курс навчання. Затим відбудеться інтерв'ю з конкурсною комісією, яка створена в кожній області. Заявки претендентів приймаються до 31 травня.
Дізнатися більше про вимоги, строки проведення та умови участі в конкурсі можна на на веб-сайтах Координаційного центру з надання правової допомоги www.legalaid.gov.ua та www.legalaid-jobs.in.ua.
Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар