Рахівський військкомат сповна готується до весняного призову

березня 31 / 2016
Рахівський військкомат сповна готується до весняного призову

Особливістю цьогорічної призовної кампанії є підвищення вимог щодо якісних показників рівня освіти, стану здоров’я та морально-ділових якостей призовників.

– На строкову військову службу призиватимуться юнаки призовного віку від 20 до 27 років, які за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями придатні до проходження військової служби і не мають підстав для надання відстрочки або звільнення від проходження строкової військової служби, – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара району Сергій Тимощук.

Варто зазначити, що всі громадяни, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

Згідно з чинним законодавством, строки строкової військової служби: для солдатів і матросів, які мають середню освіту – 18 місяців, для осіб, які мають вищу освіту «спеціаліст», «магістр» – 12 місяців.

Ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на термін до 3-х років.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар