За рахунок обласного бюджету пропонується підвищити привабливість Закарпаття як туристичного регіону

березня 31 / 2016
 За рахунок обласного бюджету пропонується підвищити привабливість Закарпаття як туристичного регіону

На розгляд третьої сесії облради, яка запланована на 5 квітня ц.р. вноситься проект рішення про внесення змін до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки.

Як наголошує розробник проекту, а це управління туризму та курортів облдержадміністрації, для ефективного використання коштів з реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки, врахування пропозицій щодо розвитку сільського туризму та забезпечення співпраці з обласним фондом інвестування у напрямку реалізації програми «Власний дім», для надання підтримки щодо започаткування власної справи у сільському туризмі, поширення інформації про туристично-рекреаційну привабливість області, й пропонується внести відповідні зміни до названої Програми, затвердженої рішенням обласної ради 22 грудня 2015 року.

Джерела фінансування – обласний бюджет. Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), у т.ч.: 2016 р. – 1 608,0 тис.грн; 2017р. – 1 755,0 тис.грн ; 2018 р. – 1 842,0 тис.грн; 2019р. – 1 869,0 тис.грн; 2020р. – 1 960,0 тис.грн.

Очікується підвищення привабливості області як туристичного регіону, покращення якості турпослуг, збільшення туристичних потоків та розширення їх географії на території Закарпаття через покращення системи дорожнього сполучення, активізація турбізнесу в регіоні, забезпечення постійного консультування громадськості з питань розвитку туризму та курортів, відповідні презентації та залучення до співпраці туроператорів України й ближнього зарубіжжя, поширення позитивного іміджу Закарпаття туристичного на внутрішньому та зовнішньому ринках через участь у спеціалізованих заходах.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство
дмитро
31 березня 2016 10:09

но-но у калинах настара громада ни прийняла улицю джоні ленона і про який турізм ви ще говорите а чиновники?????????? ,а тоті бізінешмени што турізмом занимавутся уже плани напланували як тото по калинах джоні ленон годив:)))))))ги-ги,і про яку привабливость турішту мова йде????

два алкаші і бирув на підпитку області указувут:))))))))ги-ги


Залишити Коментар