Виноградівській райлікарні допоможе Угорщина

березня 23 / 2016
Виноградівській райлікарні допоможе Угорщина


Кілька днів тому, а саме 21 березня представники керівництва Виноградівщини, провели зустріч з делегацією благодійників із Угорщини. Урядовий уповноважений, відповідальний за співпрацю Саболч-Сатмар-Березької області та Закарпатської області, доктор Іштван Грежа, генеральний консул Угорщини у місті Берегово Ендре Саліпскі та президент Міжнародної фундації порятунку дітей Петер Едві відвідали обидва дитячі відділення Виноградівської районної лікарні.

Ознайомившись із роботою відділень благодійники зауважили, що вони знаходяться у поганому стані, і потребують ремонту та закупівлі сучасного обладнання. Президент Міжнародної фундації порятунку дітей Петер Едві пообіцяв передати на перше дитяче відділення 40 тисяч гривень для закупівлі якісної дитячої постільної білизни.

Благодійники зазначили, що їхньою метою є допомога не тільки етнічним угорцям що проживають на Закарпатті, а і всім іншим незахищеним верствам населення. Вони пообіцяли виділити кошти на ремонт двох палат другого дитячого відділення. Умовою угорців є те, що ремонтні роботи будуть виконані якісно, і не суперечитимуть сучасним європейським стандартам. Всього Міжнародна фундація порятунку дітей має у розпорядженні 70 мільйонів форінтів, котрі планують витратити на Закарпатті.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар