Рахівські протестувальники наполягають на звільненні директора лісгоспу

березня 03 / 2016
Рахівські протестувальники наполягають на звільненні директора лісгоспу

Сьогодні в с.Розтоки Рахівського району відбулася зустріч ініціативної групи, яка виступила проти директора ДП «Рахівське ЛДГ» та двох лісничих.
Нагадаємо, що рахівчани виступили того, що керівництво підприємства віддавало всі види робіт одному підряднику, а деревина вивозилася за межі області. Також керівництво ДП, стверджують протестувальники, привласнило кошти, сплачені рахівчанами.
На зустріч голова Рахівської РДА не з'явився, хоча саме він її ініціював, більше того – посадовець ще кілька днів тому намагався вирішити проблему в незаконні способи.
З ініціативною групою зустрівся директор підприємства Володимир Приступа, який заявив: якщо мешканцям Богданської долини потрібен голова РДА – хай ідуть до нього в кабінет. На питання людей, де поділися кошти, які лісокористувачі перераховували у вересні 2015 р. на рахунок ЛДГ на ремонт дороги, відповісти не зміг. Але разом із тим Володимир Приступа запропонував збирати нові кошти з підприємців району – по 7 гривень за кожен кубометр.
Члени ініціативної групи цікавилися, чому голова РДА не сприяє розвитку місцевого бізнесу, який може забезпечити додаткові надходження до районного бюджету, та чому чиновник постійно апелює до голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля.
Серед головних вимог мітингувальники вказали:
1. Почати негайний ремонт дороги с. Розтоки-Луги.
2. Звільнити директора ДП "Рахівське ЛДГ" та двох лісничих, які вкрали кошти, перераховані місцевими підприємцями на ремонт доріг.
3. Забезпечити лісопродукцією в першу чергу підприємців Рахівського району, що призведе до створення додаткових робочих місць та забезпечить надходження до місцевого бюджету.
7dnivo.inf
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар