Закарпатці проти сала й свинини – це все одно, що бджоли проти меду!

січня 31 / 2016
Закарпатці проти сала й свинини – це все одно, що бджоли проти меду!

Нагадаємо, група противників масового публічного вбивства тварин виступила з протестом проти проведення фестивалю різників у селі Геча Берегівського району.

Активісти провели пікети Верховної Ради, Адміністрації Президента і Консульства Угорщини в Києві.

На самому фестивалі активісти також організували пікет і прихильники фестивалю повідомили про кілька випадків провокацій з їхнього боку.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловився проти веганських протестів і став на захист фестивалю різників.

«За останні півтора тижні я отримав кілька десятків звернень від різноманітних організацій із вимогою заборонити відомий закарпатський фестиваль, міжнародний конкурс різників у с.Геча. У тому числі від 12 нардепів, які раптово «прийняли мусульманство» й виступили на захист свиней. Можна подумати, що їх ніколи не годували смальцем, а їхнє взуття зроблене не зі свинячої шкіри.

Українці проти сала й свинини – це все одно, що бджоли проти меду! Це наш ідейний фестиваль, я сам переконався. А те, що довелося трохи походити по багнюці (підвела погода), не проблема – фестиваль же свинський, а як же свиня без болота?

Для українців, сало – стратегічний продукт, тому їжмо його й будьмо здорові! А ті, що проти, хай пікетують Бесарабський ринок у Києві й лижуть цукрового зайця!», - написав Москаль на своїй сторінці у соцмережах і розмістив кілька позитивних фото з фестивалю різників.
Категорія : Суспільство
Шовдарь
31 січня 2016 13:48

Тоті вегани є одним з різновидів майданутої спільноти, що руйнують традиційні цінності.


мясник
31 січня 2016 18:21

та товды нич ни ризати и ни исти --а мы уже в гейропи а там бисячися из жиру всяков хуйньов страдавут усиляки защитникы-а дома лупают на всю катушку гамбургеры и чизбургеры-


Оцелот
31 січня 2016 19:05

Tо деякi iноземнi компанiї пробивають дорогу своїм штучним продуктам саме через таких захисникiв. Мясо це розкiш, ось вам замiник мяса, таблетка, це дешевше, а мясо за вас з'їдять в бiльш розвинутих країнах. Чим меньше будуть їсти тут, тим бiльш збережуться ресурси для титулованих нацiй, до яких нас з вами не вiдносять. Наприклад, польський полiтик називать українцiв нашi НЕГРИ, свiдомi НЕГРИ,

https://youtu.be/ikGlX9fl-FA

Свiдомi вже дiстали свiй африканський рiвень, тепер за роботу, на плантацiї, на бiльше ви не здатнi тупi "негри". А цих захисникiв посадити на вегетарiанську їду, якщо не видержать то закрити до вязницi, щоб не мiшали людям жити по їх традицiям.


дмитро
31 січня 2016 22:06

та тко май главний гентеш-бізуно сись лисий без шапки:))))))))))))))ги-ги,бо тот із контробасом на гентеша ни погожий,ані тот із ботов:)))))))))ги-ги


Михирь
1 лютого 2016 08:47

Гигиги. Похожий. А то й палили свини, ци лем ризали?


дмитро
1 лютого 2016 11:28

майжинь різали у зуби а палили сільради:)))))))))))))ги-ги усьо по українськи:)))))))))))))))ги-ги


Залишити Коментар