До уваги закарпатців, власників автомобілів з іноземною реєстрацією

грудня 05 / 2015
До уваги закарпатців, власників автомобілів з іноземною реєстрацією

«Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто», що займається захистом прав автомобілістів з іноземними номерами та лобіюванням покращення у користуванні такими авто, запрошує до співпраці однодумців. Про це йдеться на сторінці facebook «іноземних» та власників "Пересічка".


«Шановні власники автомобілів з іноземною реєстрацією із Закарпаття. Зважаючи на те, що ситуація із користуванням нашими автомобілями заходить у глухий кут: у області подумовують про платну пересічку та обмеження розвороту, а Верховна Рада уже 2 роки ігнорує наше питання, пропонуємо активізувати нашу роботу і перевести її у більш динамічне русло. Для цього просимо долучатися всіх, хто має такий автомобіль або хто уболіває за цю тему, до роботи ГО Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто. Разом складемо план роботи, зустрічей та заходів на найближчі кілька місяців, поділимося нашими напрацюваннями та ідеями. Бажаючі, пишіть у приват і вказуйте, будь-ласка, номер свого мобільного телефону. З повагою, правління ГО ЗАВТРА», йдеться у повідомленні.
Категорія : Суспільство
Сергій
6 грудня 2015 22:04

В Білорусії поставити на облік машину привезену із-за кордону коштує всьго 300-500$,розмитнення не має .В Польщі,Словакії теж,а у нас?


Ваня
28 грудня 2016 20:09

Так , все вірно ..- я взагалі незнаю чому й досі не зроблять для потриманих авто розумно обгрунтовану розтаможку ...- наприклад я купив за 1200 євро авто в польщі ,не хочу задарма щоб розмитнювали - я б ще заплатив 1500 евро за всі послуги: розтаможка, покласти на учёт в Україні і т.д ...- таких як я є мільйони - уявіть скільки грошей може піти у казну держави ...- а так мушу 5 день гнати на границю ,висидіти в черзі інколи і добу щоб повернутися знову на 4 дні їзди , страховку і т.д - мушу платити за кордоном - а це все могло б залишатися тут в Україні ...- депутати і т.д = зовсім не думають за людей ...- дуже болісно дивитися на це все ...


волинь
8 лютого 2017 11:21

устилуг то. в польші обійшлось в100 zl. це 680 грн страховка ще 750. zl це ще 5100грн кожна пересічка ще 100 грн


Пішта бачі
8 лютого 2017 11:47

Ваня се хреновий приклад. Купи собі машину 2012 року, розмитни її і не мороч голову. Не маеш коштів на таку машину купи біціглі. Сього металолома нагнали тилько, шо перейти дорогу не можливо.


Микола Депутат ВР
8 лютого 2017 11:55

Ваня не зрівнюй Польшу з цією державою оліграхів!І Взагалі Пішта Бачи правий купи машину 2016 року за 30 Тисяч Євро і не мороч голову а якщо коштів нема то взагалі застрелся


Залишити Коментар