Закарпатські ювенальні прокурори обговорили питання захисту прав дітей

листопада 10 / 2015
Закарпатські ювенальні прокурори обговорили питання захисту прав дітей

6 листопада 2015 року на базі Хустської міжрайонної прокуратури відбувся навчально-методичний семінар на тему „Діяльність прокурора з питань захисту прав і свобод дітей в умовах законодавчих змін».

Семінар пройшов за участю представника управління ювенальної юстиції ГПУ, прокурорів районного рівня, їх заступників та ювенальних прокурорів.

Відкриваючи семінар заступник прокурора області Павло Русняк зазначив, що у державі продовжуються процеси впровадження в життя ювенальної юстиції.

У зв’язку з цим, охорона дитинства має стати першочерговим завданням у діяльності кожного з прокурорів щодо забезпечення дотримання конституційних прав дітей, в тому числі в кримінальному провадженні, захисту інтересів держави в даній сфері.

Особливої уваги потребують діти пільгової категорії, права яких порушуються через байдужість або бездіяльність відповідних органів.

В рамках заходу були обговорені питання щодо організації роботи органів прокуратури з питань захисту прав і свобод дітей.

Крім того, всі ювенальні прокурори прокуратур районної ланки разом з відділом ювенальної юстиції прокуратури Закарпатської області напередодні Всеукраїнського «Дня молитви за сиріт» відвідали Вільшанський дитячий будинок-інтернат подарувавши його мешканцям солодощі та фрукти.
Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю
прокуратури Закарпатської області
Категорія : Суспільство
Батя
10 листопада 2015 09:19

Ювенальна юстиція, як показує досвід "цивілізованого" Заходу, призведе до руйнування інституту сім"ї. Це очевидне зло, яке нав"язується світовими високопоставленими дегенератами.


Ювенальная Юстиция
10 листопада 2015 09:45

Ювенальная Юстиция - это очередной большой обман паразитов, захвативших власть на нашей планете. Под правильными лозунгами и здесь скрывается чёрная суть Системы, стремящейся уничтожить влияние семьи на воспитание ребёнка, и не допустить, чтобы из детей вырастали настоящие люди. Система сама начинает воспитывать себе послушных, тупых рабов, которые будут молча работать за еду и самовоспроизводиться…


правда
10 листопада 2015 13:36

Цілком згідна з попередніми коментарями. Дійсно, все у нашій країні робиться по вказівці "Особливої касти". Але, думаю, що слова із Біблії все розставлять на свої місця, "бо не залишиться іх більше,ніж тих, які помістяться під крону одного дерева.


Руди Кал
10 листопада 2015 14:01

Волки в лесу создают комитет по защите зайцев.Гнать их отселе ссаными тряпками туда откуда вылезли.И как наша страна тысячи лет обходилась без ЮЮ.В Норвегиях и Швециях пусть ювенальнятся.А еще на наши с вами деньги будут содержаться все эти "Рога и копыта".Геть!


Залишити Коментар