Мігранти атакують Закарпаття

листопада 05 / 2015
Мігранти атакують Закарпаття

Держприкордонслужба, як годиться здійснює перевірку, щодо перебування іноземців в Україні. В пункті пропуску через державний кордон шляхом відрахування від фактичного в’їзду/виїзду 180 днів назад, а міграційна служба – під час перебування на території України ( шляхом відрахування 180 днів назад від дня контролю) .
У разі виявлення фактів невиконання іноземними громадянами, які прибули в нашу державу без віз, вимог щодо терміну перебування під час в’їзду в Україну їм відмовлятимуть у перетині державного кордону, а під час виїзду з України - притягуватимуть до адміністративної відповідальності.
Як зазначила заступник начальника управління – начальник відділу імміграційної роботи, тимчасового перебування іноземців та протидії нелегальній міграції управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС України в Закарпатській області Віталія Свалявчик, аби продовжити строк перебування на території України більше 90 днів, іноземні громадяни повинні звернутися до територіального підрозділу міграційної служби.Підставами для отримання даної послуги є - подання заяви про отримання дозволу на імміграцію; набуття громадянства України; наявності підстав, які не дають змоги виїхати з України; інші випадки, коли виникає необхідність продовження строку перебування.
З початку року 276 іноземних громадян документовані посвідкою на постійне проживання та 838 громадян – посвідкою на тимчасове проживання в Україні. Всього на обліку міграційної служби Закарпаття перебуває 2432 іммігрантів, - пише Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС України в Закарпатській області .
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар