Закордонна делегація їде на Закарпаття

жовтня 02 / 2015
Закордонна делегація їде на Закарпаття

Сьогодні, 2 жовтня відбулась робоча нарада під керівництвом першого заступника голови облради Михайла Поповича з питань організації візитів до Закарпаття делегацій з Каунаського районного самоврядування Литовської Республіки, Краю Височина та Пардубицького краю Чеської Республіки, намічених на середину жовтня.

Про це повідомили в прес-службі облради.

У роботі наради взяли участь керівники ряду районів і міст, освітніх установ і громадських організацій, з якими співпрацюють чеські партнери, працівники виконавчого апарату облради.

Михайло Попович окреслив мету приїзду гостей. Зокрема з литовськими гостями планується підписання угоди про співпрацю. Під час нинішнього візиту делегації Пардубицького краю передбачено підписати проект Меморандуму про поглиблення співпраці між Закарпатською обласною радою і Пардубицьким краєм у інвестиційній,економічній,соціальній, освітній та культурній сферах. Зокрема, сторони заявляють про підтримку реалізації 4 інвестиційних проектів у освітніх закладах Ужгородського та Перечинського районів.

Делегацію Краю Височина на чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком запрошено 15-16 жовтня урочисто ввести у дію завершені спільні проекти. А їх нинішнього, 2015 року, у дошкільних та загальноосвітніх закладах області реалізується понад 20 (з капітального ремонту, енергозбереження) загальною вартістю понад 17 мільйонів гривень. На їх реалізацію майже 5 мільйонів, або третину вартості, фінансує через благодійний фонд «Віза» Край Височіна. Також більше 5 мільйонів на це виділено з обласного бюджету. Частина з них уже завершені, частина – у стадії завершення.

Тому заплановані візити матимуть надзвичайно важливе значення для громад нашого краю.. Намічені зустрічі будуть сприяти тому, щоб в повній мірі обговорити всі питання та реалізувати проекти з надання фінансової допомоги для розвитку місцевих громад.

У ході наради були детально обговорені важливі моменти організації візитів, зустрічей представників органів влади та громадськості із іноземними гостями .
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар