Жителі Тячівщині перекрили дорогу

серпня 03 / 2015
Жителі Тячівщині перекрили дорогу

Сьогодні зранку близько двадцяти мешканців Вільхівців перекрили автодорогу Бедевля-Нересниця.

Посеред дороги поставили вантажівку та мікроавтобус. Люди кажуть, на такий крок пішли, тому що поки в інших селах району активно оновлюють місцеві дороги, в їх селі ремонт дороги під питанням. Адже сільський голова не погоджується співфінансувати ремонт дороги з місцевого бюджету.

Вільхівчани кажуть: мають намір стояти, поки до них не приїдуть представники районної влади.
Тим часом транспорт, який рухається з дубівського напрямку на Тячів, їде в об’їзд, через Терново.


Tyachiv.com
Категорія : Суспільство
дмитро
3 серпня 2015 11:44

нашто нямишам дороги?????? най літавуть,коні субі капіталку поклали а нямишам і так буде:))))))))))))))))))


односельчани
3 серпня 2015 14:43

Сільський голова Вільхівців, ще у березні 2012 року попався на хабарі у 500 долірів США, за що проти нього порушили кримінальну справу. Так, гроші керівник просив за надання усного, попереднього дозволу щодо погодження цілодобової роботи інтернет-кафе у селі Вільхівці та за сприяння у подальшому у здійсненні підприємницької діяльності з цілодобовим графіком роботи зазначеного кафе. Тому, у березні 2012 року прокурор області порушив кримінальну справу стосовно Вільховецького сільського голови Тячівського району за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Однак, які наслідки від прокурорського слідства на сьогодні??? Бачимо ніякі, бо сільський голова Маринець І.С. працює у своє БЛАГО і на даний час. А в селі, якщо люди хочуть щоб відремонтувати головну вулицю села, мусять вдаватися до перекриттяя дороги, щоб привернути увагу влади району та області.

Сільський голова Вільхівців, ще у березні 2012 року попався на хабарі у 500 долірів США, за що проти нього порушили кримінальну справу. Так, гроші керівник просив за надання усного, попереднього дозволу щодо погодження цілодобової роботи інтернет-кафе у селі Вільхівці та за сприяння у подальшому у здійсненні підприємницької діяльності з цілодобовим графіком роботи зазначеного кафе. Тому, у березні 2012 року прокурор області порушив кримінальну справу стосовно Вільховецького сільського голови Тячівського району за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Однак, які наслідки від прокурорського слідства на сьогодні??? Бачимо ніякі, бо сільський голова Маринець І.С. працює у своє БЛАГО і на даний час. А в селі, якщо люди хочуть щоб відремонтувати головну вулицю села, мусять вдаватися до перекриття дороги, щоб привернути увагу влади району та області.

Сільський голова Вільхівців, ще у березні 2012 року попався на хабарі у 500 долірів США, за що проти нього порушили кримінальну справу. Так, гроші керівник просив за надання усного, попереднього дозволу щодо погодження цілодобової роботи інтернет-кафе у селі Вільхівці та за сприяння у подальшому у здійсненні підприємницької діяльності з цілодобовим графіком роботи зазначеного кафе. Тому, у березні 2012 року прокурор області порушив кримінальну справу стосовно Вільховецького сільського голови Тячівського району за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Однак, які наслідки від прокурорського слідства на сьогодні??? Бачимо ніякі, бо сільський голова працює у своє БЛАГО і на даний час. А в селі, якщо люди хочуть щоб відремонтувати головну вулицю села, мусять вдаватися до перекриття дороги, щоб привернути увагу влади району та області.

До адміністратора! Чому не публікуєте коментар односельчан??? Чи може захищаєте сільського голову та його поплічників???

Громадяни села говорять, що на захист сільському голові приїхали із Тячівського району, а саме недавно призначений голова РДА із працівниками правоохоронних органів та військомату, як не дивно із погрозами, хотіли налякати людей повістками про мобілізацію в зону АТО, а коли активісти села не злякалися і хотіли взяти повістки, а також запропонували виписати аналогічну повістку сільському голові, та той бідний злякався і втік!!! Оце так геройство)))
Дивує робота нового керівництва із перших днів!!!


дмитро
3 серпня 2015 15:15

виходить што не власть а злодії бо ні дорогу не ремонтувуть а іщей угрожавуть:))))))))))))))))

йовдія треба назад у рда у дубовому конфлікт нараз розрулив.


1
3 серпня 2015 16:37

До жодної політичної сили не належу, і політика мене та основної більшості громадян не цікавить. Але ПОЗИЦІЯ сільського голови щодо спрямування на використання коштів сільського бюджету, дуже дивує!!! Спір полягає в тому, що сільський голова кошти хоче використати на будівництво фонтану в селі (перед вікнами сільської ради), а громадяни села вимагають використати кошти на ремонт автодоріг в селі. Виникає питання, хто в домі хазяїн, нераціональний сільський голова, чи єфективний сільський народ? Чи дасть влада та правоохоронні органи колись цьому нерадивому голові оцінку???


читач
3 серпня 2015 17:44

Йовдій у Тячівському районі фінансував "самооборону" яка вибірково люструвала "неугодних" йому людей ( як Балога " Правий сектор"). Майже всі члени цієї "Самооборони" МАЮТЬ КРИМІНАЛЬНЕ МИНУЛЕ!!! Фамілії-- Савчук.Алечко. Моцо. А ВИ хочите щоб Йовдій повернувся із цим збродом?


дмитро
3 серпня 2015 18:06

фінансував ці не фінансував отчет перед народом не оприлюднив:))))) а конфлікт який назрів у дубовому із пенсійним фондом тай розбитов дорогов розрулив:)))))))))))даже газети показувут стадії ремонту дорог.так што не побрехався і нікому не угрожав усякими повестками та ато:))))))))))))


Залишити Коментар