На Закарпатті сплатили близько 50 млн військового збору

червня 08 / 2015
На Закарпатті сплатили близько 50 млн військового збору Понад 48 млн 685 тис. грн. військового збору сплатили на Закарпатті за п’ять місяців 2015 року. У травні сума надходжень склала понад 10 млн 380 тис. грн., повідомили в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області.

Фахівці ДФС області відзначають, що стабільні надходження податку на підтримку армії – прояв справжнього патріотизму громадян та усвідомлення важливості реформування Збройних сил України.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.
Категорія : Суспільство
Губаль
8 червня 2015 16:59

Подонки.Народови пенсии индексовати грошей не е.Зато на братовбивчу войну у Донбасови збиравуть весело.Подонка вальцмана-парашенка из бидлом под суд за преступлення проти народа Украйни.


Залишити Коментар