Краяни! Пам’ятайте про свої права!

березня 16 / 2015
Краяни! Пам’ятайте про свої права!

Ми неодноразово звертали увагу на необхідність легального працевлаштування та відмови від заробітної плати «в конвертах», адже нелегальна праця та неоподаткована заробітна плата несе негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців. Проте в черговий раз хочемо наголосити на тому, що нелегальне працевлаштування найманих працівників є небезпечним для роботодавців та несе дедалі гірші наслідки.
Так, Законом України № 77-VIII від 28 грудня 2014 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» внесено зміни до Кодексу законів про працю України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, законів України «Про оплату праці», «Про охорону праці» тощо.
З січня 2015 року посилена відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю, адже легалізація зайнятості та заробітної плати є одним з головних напрямків покращення соціально-економічного становища держави.
Зокрема, відтепер юридичні та фізичні особи-підприємці, котрі використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу:
– за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактично їроботи повний робочий час і виплати зарплати (винагороди) без нарахування та сплатиєдиного соціального внеску – штраф становить 30 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення (на сьогодні-36540 грн), за кожного працівника щодо якого скоєно порушення;
– за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам більш як за один місяць, виплати зарплати не в повному обсязі – три мінімальних розмірів зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення (тепер 3654 грн);
– за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці – у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (на теперішній час 12180 грн);
– за інші порушення вимог трудового законодавства – у розмірі мінімальної заробітної плати (станом на сьогодні – 1218 грн.).

Також, з метою захисту прав застрахованих осіб з 01.01.2015., у разі якщо працівник за основним місцем роботи отримує суму меншу за мінімальну зарплату, введено обов’язкову сплату роботодавцями єдиного внеску від мінімальної заробітної плати (абз.6 ч.11 ст.8 ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне»), яка станом на сьогодні становить 1218 грн, з 1 грудня 2015 року – 1378 грн.
Зазначимо, що сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.
Своєчасна й повна сплата платежів по єдиному соціальному внеску та забезпечення
заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів є обов’язком кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.
Шановні мешканці Чопа, наполягайте на оформленні трудових відносин та виплаті заробітної плати згідно норм законодавства про працю. Пам’ятайте, якщо виявлено порушення трудових прав, Ви можете звернутися з позовом до суду щодо дій роботодавця, який позбавив Вас соціальних гарантій.

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар