Конкурс для дітей і молоді оголосили на Закарпатті

лютого 11 / 2015
Конкурс для дітей і молоді оголосили на Закарпатті

[b]"Запрошуємо до участі у конкурсі проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями", - йдеться у прес-релізі Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка” (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2015 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

[b]1. Створення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення молоді.
2. Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у молоді.
3. Пропаганда та формування здорового способу життя молоді.
4. Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді.[/b]

Види діяльності: проведення регіональних акцій, фестивалів, конкурсів у різних жанрах мистецтва, форумів, пленерів, конференцій, семінарів, тренінгів, засідань за круглим столом, акцій з профорієнтаційної роботи серед молоді, підтримка підприємницьких ініціатив молоді, руху молодіжних трудових загонів та інше.

Конкурсна пропозиція приймається з 12 лютого до 12 березня 2015 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, к. 613.
Контактні телефони: (022) 61-62-55.

Вимоги до оформлення документів викладено на офіційному сайті департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації ([b]https://www.deponms.carpathia.gov.ua[/b]) у розділі „Накази, листи департаменту/Накази/Лютий 2015”.
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар