Міський бюджет платитиме за харчування юного берегівчанина 5 гривень

січня 24 / 2015
Міський бюджет платитиме за харчування юного берегівчанина 5 гривень

У п’ятницю відбулося засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради, порядок денний якого складався з 23 питань, - повідомив Золтан Бабяк, міський голова. Так, зокрема, Маріанна Пилипенко інформувала щодо виділення коштів на харчування дітей в навчальних закладах міста.

Як повідомила начальник управління освіти, тепер батьки будуть більше доплачувати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Таким чином, міський бюджет платитиме за харчування 5 грн. на день для однієї дитини (40%), у той час як батьки – 7 грн. 50 коп. (60%). Наразі це той оптимальний варіант, який можна прийняти.
У школах дещо інакша ситуація, тобто безкоштовне харчування учнів 1-4 класів відміняється. Для дітей пільгових категорій, включаючи переселенців з окупованих територій, діятиме та ж схема, що й в дитсадках: 5 грн. оплачуватиме місто, решту коштів – батьки.
Маріанна Пилипенко пояснила, що ці цифри були обговорені з батьками у кожній школі. Окрім того, якщо підняти суму, виділену на харчування, то батьки платитимуть ще більше. При цьому варто враховувати, що у деяких сім’ях не одна дитина. Після обговорення члени виконкому проголосували за прийняття рішення.
Категорія : Суспільство
Бабайчик
24 січня 2015 08:04

І собак у верховній раді припиніть годувати - там більше зекономите...


Залишити Коментар