Закарпаття очистять від старих та аварійніх дерев

січня 16 / 2015
Закарпаття очистять від старих та аварійніх дерев


Обласна влада доручила відповідним службам та органам подбати про аварійно небезпечні дерева вздовж шляхів.

Так, провести спільні комісійні обстеження дерев щодо їх аварійної небезпечності доручено Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, дочірньому підприємству „Закарпатський облавтодор”, управлінню державної автомобільної інспекції УМВС України в Закарпатській області, управлінню ДСНС України в Закарпатській області, державній екологічній інспекції у Закарпатській області, Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса, департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, райдержадміністраціям.

А організувати вирубку дерев, які обстеженням визначено аварійно-небезпечними відповідно до вимог чинного законодавства - доручено райдержадміністраціям спільно із службою автомобільних доріг у Закарпатській області та Облавтодором.

Роботи із вирубки аварійно-небезпечних дерев у межах охоронних зон електро-, газових мереж, трубопроводів, у тому числі магістральних, ліній зв’язку проводитимуться за погодженням із експлуатуючими організаціями. Вирубану деревину повинні розподілити та безоплатно передати для власних потреб закладам бюджетної сфери, що використовують деревину для опалення, та філіям Облавтодору в районах. Терміни виконання доручення – до 27 лютого, а обстеження дерев повинне бути завершене до 30 січня, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.
Категорія : Суспільство


загрузка...