Маленькі колядники-щедрівники завітали до податківців Міжгірщини

січня 16 / 2015
Маленькі колядники-щедрівники завітали до податківців Міжгірщини

14 січня українці святкують Старий Новий рік та Щедрий вечір. Традиція відвідувати податкову інспекцію щедрівниками започаткувалась кілька років тому. Не стало виключенням і цьогорічне зимове святкування, наповнене приємними враженнями і справжньою домашньою атмосферою.

До інспекції завітали учні Міжгірської школи з Євою Горовою – керівником дитячої районної бібліотеки імені Василя Степановича Гренджі-Донського та краєзнавчо мистецького клубу «Трембіта». Маленькі щедрівники підготували для працівників інспекції невеличку різдвяну виставу, яка супроводжувалась віршами, піснями та колядками.
В. о. начальника Державної податкової інспекції у Міжгірському районі Євген Сима подякував учням за візит до Інспекції.
– Я дуже зворушений і вдячний, що в такий святковий день приймаю вітання зі Старим Новим роком. Хочу побажати Вам здоров’я, усмішок, гарного настрою і успіхів у навчанні, – зазначив очільник інспекції.
Після концерту учні сфотографувалися біля новорічної ялинки та «засіяли» дорослих та платників податків зерном та побажали: «на многая і благая літа».
Назбирані кошти щедрівники відправлять для потреб військових, які на сході захищають територіальну цілісність та незалежність України.

За матеріалами ДПІ у Міжгірському районі
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар