Вночі за алкоголь доведеться заплатити 1700 гривень штрафу

вересня 15 / 2014
Вночі за алкоголь доведеться заплатити 1700 гривень штрафу


Із 8 вересня в Ужгороді обмежили продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива вночі з 23.00 до 7-ої ранку у АВС, супермаркетах, кафе, магазинах з кафетеріями. Заборона не поширюється на інші заклади ресторанного господарства.

Відповідне рішення на розгляд виконкому виніс в.о. міського голови Віктор Щадей.

Як повідомив керуючий справами виконкому Олександр Волосянський, у разі виявлення фактів продажу алкоголю, працівники Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області складатимуть відповідні адмінпротоколи, - пише прес-служба Ужгородської міськради.

«Відповідальність за порушення закону передбачена статтею 156 Кодексу про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Це штраф для підприємців, юридичних і посадових службових осіб від 850 до 1700 грн. Крім того, на цьогорічних нарадах розглядалися питання торгівлі алкоголем у заборонений час або продажу тютюну і спиртного неповнолітнім. Інформацію про такі випадки слід надсилати до Податкової інспекції, яка в свою чергу у разі виявлення порушень правил торгівлі має право вводити санкції на суб’єкта господарювання у розмірі до 8 тис. грн. і з можливим вилученням ліцензії на торгівлю алкогольними і тютюновими виробами», - розповів Олександр Волосянський.
Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство

Залишити Коментар