Прокуратура Закарпаття шукає сепаратистів

квітня 01 / 2014
Прокуратура Закарпаття шукає сепаратистів
Прокурор Закарпатської області Олег Сидорчук наголосив: «За моєю вказівкою відповідні органи відслідковують усі заяви партій та організацій, в тому числі іноземних, на предмет наявності в них закликів до сепаратизму. Відтак, у випадку встановлення у публічних заявах чи висловлюваннях представників будь-яких партій чи організацій ознак сепаратизму, цей факт буде визнано злочином проти основ національної безпеки, а винні особи будуть притягнуті до визначеної Законом кримінальної відповідальності».

Разом з тим, у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України за фактами розповсюдженню в окремих засобах масової інформації закликів до вчинення умисних дій, з метою зміни меж території та державного кордону України, посягання на її територіальну цілісність і недоторканість, шляхом активного нав`язування ідей, закликів щодо вторгнення на територію Закарпатської області, яка є невід`ємною частиною України, збройних сил іноземної держави та встановлення не передбаченого законодавством України територіального утворення, проводяться усі необхідні слідчі дії.
Відтак, найближчим часом громадськість буде повідомлено про результати розслідування у вказаному кримінальному провадженні.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Суспільство
Айно
1 квітня 2014 20:29

.
Факти реальні, їх треба визнати, бо не лише угорці, відповідно з регламентом міжнародного права, хочуть бути признаними як нацменшина, яка на окремій території має абсолютну більшість, від чого залежать дотації на культурно- освітні потреби, але й русини, які в нашому Краї складають абсолютну більшість населення, теж так вважають. І не треба тінеджеру Лунченко, батьки якого, мов павуки, приповзли в наш Край з-за перевалу, нас лякати папіровими тіґрами, імя яки є - сбу.


Читач
1 квітня 2014 21:50

Убедительная просьба к прокурору Закарпатской области открыть дело против тех, кто в течение двух десятков лет отрицает существование подкарпатских русинов как отдельного народа (от украинцев в том числе). В Законе о национальных меньшинствах записано, что граждане Украины имеют право выбирать и восстанавливать национальность. Но дискриминация русинов по национальному признаку, начатая еще Й. Сталиным, продолжается. На это в 2006 г. обратил внимание Комитет ООН по ликвидации расовой дискриминации.


Залишити Коментар