Головні Новини:
Вогнеборці ліквідували пожежу у Королеві   |    Порошенко приїхав у зону бойових дій:його зустріли бійці 128-ї бригади (ФОТО)   |    37-річний водій із Мукачева помер на пункті пропуску з Кримом   |    Сьогодні на Закарпатті рекордна спека   |    Внаслідок граду на Закарпатті постраждало 44 населенні пункти   |    Протягом останньої доби на Закарпатті сталися п’ять пожеж   |    Закарпатці попрощалися ще з одним своїм співвітчизником,який загинув в АТО (відео)   |    Сьогодні ледь не втопилася 7-річна дівчинка з Києва   |   

Юрій Яцина: "Люди повинні відчувати, що можуть швидко й фахово отримати якісну медичну допомогу"

18-08-2013, 10:38; Переглядів: 694;
Юрій Яцина: "Люди повинні відчувати, що можуть швидко й фахово отримати якісну медичну допомогу"


Сотні тисяч людських доль, переплетених із однією-однісінькою установою; десятки тисяч неприємних діагнозів і не менше радісних вітань із одужанням; тисячі операцій, які треба пережити і тим, кого оперують, і тим, хто це робить; врятовані життя, за які щодня дякують Господу, – все це Закарпатська обласна лікарня імені Андрія Новака, котра сьогодні є найкращим закладом із надання меддопомоги в області. І що би не говорили, попри всі негативи, критику та невдоволення, треба визнавати – умови та рівень надання медичної допомоги в нашій обласній лікарні – дай, Боже, всім українцям. Саме про все це, про розвиток та досягнення ОКЛ – в інтерв’ю з головним лікарем Юрієм Яциною.

Зміни, що тривають у часі

– Юрію Юрійовичу, на щастя, рідко буваю в ОКЛ, але щоразу, коли приходжу, впадають у вічі зміни. Ось і зараз тривають ремонти та будівництва на території. У них була необхідність через столітній вік закладу?

– Якщо ви вже зачепили історію, то виправлю вас – обласній лікарні не сотня, а більше років. Для земляків нагадаю: ви не повірите, але Ужгородська лікарня вперше згадується в одній із грамот за 1451 рік! За кілька століть заклад із різною кількістю ліжко-місць кілька разів переселявся, і лише у 1867-му облаштували лікарню на теперішньому місці. У 1872-му до Ужгорода приїхав із Будапешта молодий лікар-епідеміолог Ендре Новак, який і спланував, а відтак втілив у життя проект будівництва великої лікарні з кількома павільйонами. У 1912 – 13 роках звели новий хірургічний корпус, і тому ми сьогодні говоримо про його сторіччя. Відповідаючи ж на ваше запитання про реконструкцію – так, вона була необхідна, бо ж сотню років тому заклад був спланований під потреби того часу, реалії змінилися, кількість пацієнтів зросла, медицина також не стоїть на місці, як і умови та особливості надання медичних послуг, тому й постало питання змін.

– Ці зміни не можна охопити роком-двома...

– Маєте рацію, від часу заснування в лікарні проходили різні події: мінялися державні устрої, так само змінювалися лікарі, медичні сестри, санітарки, господарські працівники, адміністрації. Кожен, хто мав відношення до закладу, вніс свій особистий вклад в його розвиток, у стабільність, і всім їм нині можна завдячити за те, що лікарня постійно показувала свій високий рівень, і наразі є найпотужнішим у краї медичним закладом, що надає спеціалізовану та вузькоспеціалізовану медичну допомогу населенню краю, мешканцям інших областей та й іноземцям, про що свідчить вища акредитаційна категорія МОЗ України.

Якщо ж говорити про реорганізаційні зміни, то назву кілька основних тез. Так, потужний розвиток кардіології призвів до того, що більше десяти років тому з клінічного кардіологічного підрозділу лікарні вирішили створити обласний кардіодиспансер, який отримав нову будівлю. Тепер, як ви знаєте, у нас уже навіть роблять операції на відкритому серці – втручання на рівні спеціалізованих інститутів. Закарпатцям у багатьох випадках уже не треба їхати до Києва чи за кордон, щоб отримати спеціалізовану кардіологічну допомогу.

– Ви заговорили про кардіологію, але на базі лікарні функціонувало й відділення нейрохірургії…

– Розвиток кожної спеціальності в своєму роді унікальний і реальний завдяки тим фахівцям, котрі вклали в це своє життя. Я говорю більше хронологічно. Кардіологічна допомога мала можливість розвиватися в новому спеціалізованому закладі, а в 2006 році завдяки розвитку та удосконаленню нейрохірургічної допомоги був створений обласний Центр нейрохірургії та неврології (як окрема юридична структура обласного підпорядкування).

– Днями читала інтерв’ю про те, що на Закарпатті є лікарі, які пришивають руки, пальці, ноги. Знаю, що це вкрай тонкі операції, напевно, можемо похвалитися унікальними втручаннями в різних напрямках надання меддопомоги?

– Безперечно! Я не знаю, чи всі терміни зрозуміють читачі, але бодай кілька основних нововведень у лікувально-діагностичному процесі все ж назву: це ендопротезування різного виду в ортопедії; нові технології та лазеротерапія в офтальмології, мікрохірургічні оперативні втручання та реплантації, про що ви згадали, малоінвазивна ангіохірургія, торакоскопія, отоларингоскопія, малоінвазивні втручання під контролем ультразвукових технологій, контактна літотрипсія, оптична уретротомія, онкоотоларингологічні операції, лапароскопічні хірургічні операції в гінекології і хірургії, операції з протезування судин та багато інших, які характеризують лікувальний процес в обласній лікарні. Створили кабінет діабетичної стопи, умови для школи діабету. Одне слово, перераховувати й перераховувати…

Допомога, наближена до людей

– Юрію Юрійовичу, якось недавно довелося почути розповідь, як важко людям було добиратися до обласної лікарні для отримання гемодіалізу і наскільки зараз їм полегшили життя. Про що мова?

– Важливе місце в доступності спеціалізованої медичної допомоги відіграв факт розвитку та вдосконалення надання допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність. Так, за підтримки управління охорони здоров’я та облради у 2004 році схвалена і прийнята «Програма розвитку служби гемодіалізу», виділені кошти. У результаті пацієнти почали отримувати таку медичну допомогу, а саме програмний гемодіаліз, безкоштовно, і це, повірте, покращило якість життя багатьом, адже дозволити собі дороговартісну терапію було під силу не кожному. Але відтак постало питання наближеності цього виду меддопомоги до пацієнтів – те, про що ви й згадали. Так, із ініціативи адміністрації обласної лікарні та за допомоги колег із Німеччині ми одними з перших в Україні у 2008 році створили два сателітні центри в Хустській та Тячівській ЦРЛ, вартість обладнання сягнула 2 млн. грн. У цих центрах вдалося зосередити пацієнтів із віддалених районів, бо ж, повірте, їздити тричі на тиждень в Ужгород у єдине відділення і на один і той же час було неймовірно складно. І це вам правду говорили люди. Три роки тому нам за сприяння влади області вдалося відкрити потужний і один із кращих сателітних центрів у Мукачівській ЦРЛ, у 2011-му відкрили центр у Виноградівській, торік – у Рахівській ЦРЛ, цьогоріч відкриємо на Міжгірщині. У перспективі – реконструкція Тячівського центру з заміною благочинного обладнання на сучасне.

– Наближаєтеся до людей?

– Так, це і є те, що ми називаємо доступністю медицини – люди повинні відчувати, що навіть у найвіддаленіших гірських регіонах їм швидко й фахово нададуть медичні послуги. До речі, невдовзі в області запрацюють два гелікоптери, за допомогою яких надання спеціалізованої ургентної допомоги буде своєчасним, якісним і ефективним.

– Ми говоримо про лікування, але, напевно, починати треба було з обстеження: відомо, що поставити правильний діагноз – це половина успіху…

– Маєте рацію, і, повірте, питання обстеження теж ставимо на високий рівень. Оновлення лабораторного обладнання, нові УЗД-установки, рентген-кабінети, томографи, комп’ютери, мамографи… Це можна перераховувати й називати ті величезні суми, які і з державного, і з обласного бюджетів спрямовуються на розвиток медицини краю. Але головне не перелік, а те, чи відчувають люди покращення. До речі, якщо вже про це заговорили, то зазначу, що так само наразі працюємо над тим, щоб децентралізовувати цей напрямок. Бо ж поки пацієнт приїде до Ужгорода, поки пройде обстеження, вистоїть у чергах – і доби мало. Тому вже зараз створені два сателітні центри в Хустській та Берегівській ЦРЛ, які дають можливість проводити комп’ютерну томографію. Завдяки цьому і наближаємо спеціалізовану медичну допомогу до людей, і маємо можливість проводити обстеження при невідкладних станах пацієнтам безпосередньо на місцях, а не транспортувати їх, особливо у випадках, коли це загрожує життю людини.

– Юрію Юрійовичу, є ще один факт, про який неможливо не згадати: знаю, що ми єдині на сьогодні в Україні, де в закладах обласного підпорядкування пацієнтів забезпечують медикаментами. Чи так це?

– Це правда, я не чув, щоб ще десь у державі існувала така практика. Я не перебільшуватиму, якщо наголошу, що це величезна заслуга влади краю, бо вже третій рік поспіль значну суму з обласного бюджету спрямовують саме на охорону здоров’я. Тобто для людей. Я назву навіть конкретні цифри: в кардіодиспансері видатки на медикаменти на добу на 1 пацієнта сягають 213 грн., в Центрі нейрохірургії та неврології – 174 грн., в обласній клінічній лікарні – 150 грн., в інфекційній – 103 грн. Якщо порівняти, то це в десятки разів більше, ніж у районах, містах, та й справді по всій Україні. Наші пацієнти не те що не знають, що таке купувати шприци та вату, навіть дороговартісні медикаменти для лікування тих чи інших патологій. Є випадки, коли лікування одного пацієнта обходиться на добу в суму понад тисячу гривень.

Новий хірургічний корпус запрацює ще цьогоріч

– На початку розмови ви згадали, що хірургічний корпус був побудований у 1912-13 роках. То, виходить, що новозбудований постав рівно через сто років. Чи введете його в експлуатацію ще цього року?

– Так, хірургічний корпус ЗОКЛ ім. Новака сторіччя відмітить закінченням будівництва нового приміщення. Запуск корпусу на 150 ліжок стане значним поштовхом у покращенні матеріально-технічної бази нашої лікарні. Загалом заплановано, що цей корпус стане місцем, де буде зосереджена низка хірургічних відділень, які матимуть належні умови для надання сучасної спеціалізованої медичної допомоги населенню. Тут буде також встановлене нове сучасне обладнання.

– Що буде з тим корпусом, де досі працювали хірурги?

– Спочатку його відремонтуємо, відтак плануємо створити умови для інших підрозділів, це буде і розширення поліклінічного, приймального відділень, перемістимо окремі терапевтичні підрозділи, розширимо відділення малоінвазивної хірургії та інші.

– Якщо вже заговорили про перебудови, наскільки пригадую, маєте вже й позитивний у грошовому еквіваленті результат по енергоощадності?

– Так, це було в нашій роботі одним із найважливіших питань, бо ж такий комплекс будівель забезпечити якісними комунальними послугами важко. У 2007 році лікарня отримала автономне водозабезпечення, а в 2010-му за сприянням та підтримки облдержадміністрації нам вдалося замінити котельню. Тож тепер обласна лікарня має сучасні модульні котли, які мають більшу потужність та більший коефіцієнт корисної дії. Ми вже підрахували, що в рік економимо понад 1 млн. грн.

– Які плани на найближчі роки?

– Одне з важливих питань, які плануємо вирішити в області, – це надання спеціалізованої допомоги вагітним та породілям, а саме заплановано реконструювати старий пологовий корпус Ужгородської міської лікарні, який на даний час переданий в оперативне управління обласній лікарні під обласний перинатальний центр. Завершити та ввести в експлуатацію новий Центр заплановано в 2014 році.

Крім того, є погодження голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди на створення та будівництво на території лікарні потужного сучасного діагностичного центру. Інвестором проекту є угорська сторона, проект наразі на стадії завершення.

– Юрій Юрійовичу, дякую за розмову, сподіваюся, наступні наші бесіди вже не будуть такими загальними, спрямуємо їх за напрямками – щоб люди знали, куди і за чим звертатися.
Наталія Петерварі, "Закарпатська правда"скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Суспільство


Добавление комментария

Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт стосовно членів банди, які скоїли терористичний акт у місті Мукачево

24 июн
Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт стосовно членів банди, які скоїли терористичний акт у місті Мукачево

Які вчинили низку особливо тяжких та тяжких злочинів
Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт стосовно членів банди, які скоїли терористичний акт у місті Мукачево

Які вчинили низку особливо тяжких та тяжких злочинів

Іван Балога навіть носа не сунув у постраждалі від граду села його виборчого округу

24 июн
Коментарів: 1
Іван Балога навіть носа не сунув у постраждалі від граду села його виборчого округу

Для чого закарпатцям таких народних депутатів?
Іван Балога навіть носа не сунув у постраждалі від граду села його виборчого округу

Для чого закарпатцям таких народних депутатів?

Бездіяльність депутатів Підвиноградівської сільської ради може обійтись бюджету села збитками у пів мільйона гривень (відео)

24 июн
Коментарів: 9
Бездіяльність депутатів Підвиноградівської сільської ради може обійтись бюджету села збитками у пів мільйона гривень (відео)

Мешканці села Підвиноградів у зв’язку бездіяльністю місцевих депутатів не можуть завершити приватизацію земельних ділянок на які мають конституційне право
Бездіяльність депутатів Підвиноградівської сільської ради може обійтись бюджету села збитками у пів мільйона гривень (відео)

Мешканці села Підвиноградів у зв’язку бездіяльністю місцевих депутатів не можуть завершити приватизацію земельних ділянок на які мають конституційне право

Балога (кримінальна кличка Барига) влаштував дебош на своїй телекомпанії й побив її генерального директора

23 июн
Коментарів: 21
Балога (кримінальна кличка Барига) влаштував дебош на своїй телекомпанії й побив її генерального директора

Розлючений тим, що телерадіокомпанія дає в ефір не тільки його персонально разом із сином-мером
Балога (кримінальна кличка Барига) влаштував дебош на своїй телекомпанії й побив її генерального директора

Розлючений тим, що телерадіокомпанія дає в ефір не тільки його персонально разом із сином-мером

Українські політичні експерти не виключають створення на Закарпатті трьох національних автономій

23 июн
Коментарів: 6
Українські політичні експерти не виключають створення на Закарпатті трьох національних автономій

По суті, конституційна реформа, ініційована Президентом, передбачає, що в Україні з'явиться 3-4 регіону з особливим статусом
Українські політичні експерти не виключають створення на Закарпатті трьох національних автономій

По суті, конституційна реформа, ініційована Президентом, передбачає, що в Україні з'явиться 3-4 регіону з особливим статусом

Політична проституція закарпатського нардепа Віктора Балоги

22 июн
Коментарів: 6
Політична проституція закарпатського нардепа Віктора Балоги

Або,як він обливав брудом Юлію Тимошенко та агітував за Віктора Януковича
Політична проституція закарпатського нардепа Віктора Балоги

Або,як він обливав брудом Юлію Тимошенко та агітував за Віктора Януковича

У Виноградові пройде «День молоді» (програма)

17 июн
Коментарів: 2
У Виноградові пройде «День молоді» (програма)
26 червня 2016 року місто очікує маса різних цікавих заходів
У Виноградові пройде «День молоді» (програма)
26 червня 2016 року місто очікує маса різних цікавих заходів

Як ви ставитесь до поверненню Закарпаттю історичної назви Підкарпатська Русь? (опитування)

14 июн
Коментарів: 41
Як ви ставитесь до поверненню Закарпаттю історичної назви Підкарпатська Русь? (опитування)
Якщо відносно Москви область за Карпатами,якщо до Європи то перед ними.
Як ви ставитесь до поверненню Закарпаттю історичної назви Підкарпатська Русь? (опитування)
Якщо відносно Москви область за Карпатами,якщо до Європи то перед ними.

Хто і чому тримає в напруженні жителів закарпатського села Стеблівка

14 июн
Коментарів: 1
Хто і чому тримає в напруженні жителів закарпатського села Стеблівка

По два гектари геокадастр даруватиме невідомим особам
Хто і чому тримає в напруженні жителів закарпатського села Стеблівка

По два гектари геокадастр даруватиме невідомим особам

Жителі села Руське Поле підтверджують журналістське розслідування Івана Костевича

07 июн
Коментарів: 9
Жителі села Руське Поле підтверджують журналістське розслідування Івана Костевича

Доброго дня, шановна редакція сайту "Новини Закарпаття"
Жителі села Руське Поле підтверджують журналістське розслідування Івана Костевича

Доброго дня, шановна редакція сайту "Новини Закарпаття"

Привіт від закарпатців Президенту (відео)

03 июн
Коментарів: 2
Привіт від закарпатців Президенту (відео)

Відношення жителів Ужгорода до життя по – новому
Привіт від закарпатців Президенту (відео)

Відношення жителів Ужгорода до життя по – новому

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Oh, yeah 25.06.2016
  Делегація Ужгорода з робочим в ... (2)
  Oh, yeah-фото
  Зато "пешком" по Ужгороду бегают и ползают...уж, ужиха и ужата ,пацкан,пацканиха и пацканята...прямо террариумистика."Рассадник гадов....Там был серпентарий, а не коллектив".
 • Іван 25.06.2016
  Делегація Ужгорода з робочим в ... (2)
  Іван-фото
  Я думаю що треба починати вже в Ужгороді щось робити..а не їздити. Бардак всюди.
 • Проклятие чеченских матерей 24.06.2016
  Закарпатці залишаються на ЄВРО ... (3)
  Проклятие чеченских матерей-фото
  Убийство было совершено в Кусе. Друзья вместе отдыхали. С ними был еще один человек. Который стал очевидцем расправы над приятелем и скрылся после убийства.

  Сообщается, что двое друзей поспорили про службу в армии. Убитый воевал в Чечне и говорил, что это «огромный опыт и каждый мужчина д ...
 • Чилядник 24.06.2016
  Бездіяльність депутатів Підвин ... (9)
  Чилядник-фото
  Щоб щось побудувати треба розрiшення санепiдем станцiї, як можна в селi, в зонi жилих будинкiв будувати свиноферму, нiякого здорового глузду в цьому нема, а значить що без корупцi тут не обйшлося. Нема таких нормативних актiв на закладi яких би могли видати дозвiл на таке будiвництво. Це кримiнальна ...
 • Мікі 24.06.2016
  Бездіяльність депутатів Підвин ... (9)
  Мікі-фото
  Шосьтеся імили до "тірзана"він хоть трудиться.а другі депутати такі як мадяр.ліхтий.кодіі і так дале шо они роблять крім контрабаса?а бралибися елітов села.писати всі добре низнавуть но затр вхопити на продаш по 4 участки легко
 • Опять зрада 24.06.2016
  Закарпатці залишаються на ЄВРО ... (3)
  Опять зрада-фото
  24 июня 2016 г.

  Пляжный футбол. Кубок Европы. 2016 (1/4 финала)

  Россия - Украина 3:2
 • за все зло будет ответ 24.06.2016
  Росія бурхливо відреагувала на ... (10)
  за все зло будет ответ-фото
  «Воистину, Аллах проклял неверующих и уготовил для них Огонь, в котором они пребудут вечно. Не найдут они ни покровителя, ни помощника. В тот день их лица будут поворачиваться в Огне, и они скажут: «Лучше бы мы повиновались Аллаху и повиновались Посланнику!». Они скажут: «Господь наш! Мы повиновалис ...
 • Каманчi 24.06.2016
  Яблуку ніде впасти: у Латориці ... (2)
  Каманчi-фото
  мАйдаун це дiагоз, тепер всьо перейменують, чим бiльша глупiсть тим вище гонорар. Рада для Зотової купатися вище вiд ромiв, назва Латориця бiльшiсть задовiльняє.
 • Достало 24.06.2016
  Бездіяльність депутатів Підвин ... (9)
  Достало-фото
  Якшо і дійде до того що людям видадуть участок пан Ковач, отримає перший участок , і мені вже шкода тих людей які будуть 10 років строіти а потім не зможуть елементарно там жити бо той і там ферму зробить , тим всім весь той новий райончик. Мені цікаво чому він дома у дворі їх не тримає на кухні на ...
 • mr roland 24.06.2016
  Неплатник у законі. Або чому в ... (54)
  mr roland-фото
  Ми даємо кредит приватній компанії і приватних осіб. Ви можете знайти необхідну інформацію про кредит ми пропонуємо нижче. При отриманні кредиту від нашої компанії, є деяка інформація, нам потрібно пройти через до вас, перш ніж ми зможемо приступити до процесу додатки. СТАВКА: У кредит ми пропонуємо ...
 • Мешканец села 24.06.2016
  Бездіяльність депутатів Підвин ... (9)
  Мешканец села-фото
  Цікаво скільки податку вони заплатили до бюджету села із свиноферм питання до податкової рік тому <тірзан> казав колишнім депутатам що будуть їх гнати із села то цю фразу мабуть він для себе придумав!!!
 • Россия отказала в убежище 24.06.2016
  У Києві на тролейбусній зупинц ... (2)
  Россия отказала в убежище-фото
  Немецкая семья Грисбах уехала в Россию в поиске политического убежища из-за “царящих в ФРГ условий, которые нарушают международное право”.

  Немцы, уехавшие из Германии в декабре 2015 года, и подали заявку на получение убежища в РФ, – сообщает немецкий журнал Focus.

  Только так, к ...
 • Назрановская операция 24.06.2016
  У Виноградові автомобіль переї ... (3)
  Назрановская операция-фото
  22 июня 2004 года была проведена беспрецедентная по своей дерзости и профессионализму Назрановской спецоперации, которая вошла в анналы мирового военного искусства и стала классически примером успешной диверсионно-штурмовой операции по захвату целого города минимальными военными силами.

  Н ...
 • кооператив Озеро 24.06.2016
  ЄС хоче примусити Угорщину про ... (4)
  кооператив Озеро-фото
  Вызовы Путину бросаются с самых противоположных сторон, от Кудрина и до Стрелкова (чего стоит его недавнее интервью – оно весьма знаковое). Это показатель того, что авторитет Путина, безусловно, упал. А его умение искусно сидеть не на двух, а сразу на трёх-четырёх стульях подвергается сейчас очень с ...
 • ВКС РФ и САА УНИЧТОЖАЮТ ДАИШ 24.06.2016
  Росія бурхливо відреагувала на ... (10)
  ВКС РФ и САА УНИЧТОЖАЮТ ДАИШ-фото
  24.06.2016

  В провинция Алеппо и Латакия бандиты террористической группировки «Фронт ан-Нусра»* и подчиненная ей «Джейш аль-Фатх» в своих официальных социальных медиа сообщают, что за последние две недели в ожесточенных боях с Сирийской армией и ополченцами на севере Латакии и на юге Алеп ...
 • русские подонки 24.06.2016
  Росія бурхливо відреагувала на ... (10)
  русские подонки-фото
  The Times пишет, что Россия начала бомбить мирных жителей Алеппо термобарическими бомбами.

  Эксперты предоставили фотографии, на которых видно, как термобарические бомбы – самое мощное взрывчатое вещество после ядерного оружия — взрываются в городских районах с катастрофическими последстви ...
 • Отравления в г. Измаиле продолжаются 24.06.2016
  У Києві на тролейбусній зупинц ... (2)
  Отравления в г. Измаиле продолжаются-фото
  24.06.2016

  Ещё 43 человека, в том числе 19 детей, госпитализированы сегодня в больницы Измаила и района (Одесская область) с симптомами кишечной инфекции.

  Об этом сообщил мэр города Андрей Абрамченко в своем фейсбуке.

  «С нуля часов по 18.00 пятницы, 24 июня, в больн ...
 • Лорд 24.06.2016
  Росія бурхливо відреагувала на ... (10)
  Лорд-фото
  А шо! Были би сьме лордами . Хоть шось перейняти полезное вид короливства. Лорди то сильни ,

Найпопулярніші новини

 • На Закарпатті водяться русалки
 • Мер Києва Кличко знову посмішив всю Україну (відео)
 • Закарпатська пенсіонерка підірвала мережу висловлюваннями про ситуацію в країні (ВІДЕО)
 • Закарпатці в шоковані роботою нової поліції (відео)
 • У Виноградові автомобіль переїхав студента
 • Привіт від закарпатців Президенту (відео)
 • Закарпатці збентежені наслідками, які наробив буревій (Відео)
 • І знову: на Закарпатті смертельне ДТП
 • Щоб не втратити «зароблене важкою працею» Віктор Балога розлучився з жінкою ще 2011 році
 • Як і за що зараз живуть сільські жителі Закарпаття (відео)
 • Балога (кримінальна кличка Барига) влаштував дебош на своїй телекомпанії й побив її генерального директора
 • На Закарпатті випав аномально великий град (Відео)
 • Як ви ставитесь до поверненню Закарпаттю історичної назви Підкарпатська Русь? (опитування)
 • Україну вразивло розкішне весілля в Нижній Апші: лише сукня за 6 тисяч доларів (ФОТО)
 • Єдиний гейзер України на Закарпатті (відео)
 • Петро Порошенко підписав закон про скасування податку на пенсії (Відео)
 • Ми в соц.Мережі