Москаль: «Усі антиромські напади й погроми мають бути об’єднані в одне провадження, а винні притягнуті до кримінальної відповідальності» (ФОТО)

червня 25 / 2018
Москаль: «Усі антиромські напади й погроми мають бути об’єднані в одне провадження, а винні притягнуті до кримінальної відповідальності» (ФОТО)


Якщо не буде адекватної реакції правоохоронної системи, ці ганебні явища продовжаться і наглухо зачинять перед Україною двері в цивілізовану Європу

Напади на людей ромської народності в Україні набули системного характеру, це спрямовані акції, безпрецедентна кампанія проти одного з етносів країни. Держава повинна жорстко реагувати на прояви ксенофобії, встановити всіх винних і притягнути їх до відповідальності. Не можна закривати очі на те, що в країні грубо порушується ст. 24 Конституції України, яка гласить: не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статi, етнічного та соціального походження…за мовними або іншими ознаками. Про це в понеділок (25.06) заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на зустрічі з лідерами ромських громадських організацій Закарпаття з приводу нападу на закарпатських ромів у Львові, в результаті якого вбито людину.

– Сьогодні ми спостерігаємо тенденцію до збільшення випадків проявів ксенофобії стосовно ромської меншини в Україні, – підкреслив Г.Москаль. – Протягом останнього часу напади на ромів відбулися в Києві, Львові, Тернополі та Одесі. І це далеко не все, бо більшість фактів просто не фіксується правоохоронними органами. Закликаємо Головне слідче управління Національної поліції об’єднати всі справи в одне провадження, встановити винних і притягнути їх до кримінальної відповідальності. Антиромські напади й погроми припиняться тільки тоді, коли на них буде адекватна реакція правоохоронної системи. В іншому випадку ці ганебні явища продовжаться і наглухо зачинять перед Україною двері в цивілізовану Європу.

Москаль: «Усі антиромські напади й погроми мають бути об’єднані в одне провадження, а винні притягнуті до кримінальної відповідальності» (ФОТО)

Москаль: «Усі антиромські напади й погроми мають бути об’єднані в одне провадження, а винні притягнуті до кримінальної відповідальності» (ФОТО)
Категорія : Політика
укр
25 червня 2018 17:37

Молодец Москаль. роми то люди чисть їм і слава, дружний народ


Stan
25 червня 2018 18:03

Згоден з Москалем, - винних в нападі на ромів треба наказати...  А як бути з кримінальною та антисоціальною сутністю життя кочових ромів?  Хто їх призве до відповідальності? Може, треба прописати правила та закони, за якими можна дозволяти ромам перебувати в Україні?. Більшість кочових не мають відношення до нашої країни...  Це румунські, мад'ярскі та хто знає ще які виходці...  Деякі, навіть, погано спілкуються українською...


Петро
25 червня 2018 20:55

Звичайно кожен злочин повинен бути покараним, але може нашій новій поліції слід би було розпочати з самих циган, адже вони живуть в своєрідних "гетто", які ,зауважте, ніхто для них спеціально не створював, при цьому не виконуючи жодних законів, тому таке ставлення до них дещо зрозуміле, хоча вбивство це не виправдовує. Особисто я до цього народу ставлюся негативно через їхню поведінку і думаю більшість людей так само.


петру
25 червня 2018 23:29

 Закони не вiдповiдають вашим побажанням звертайтесь до депутатiв. Вбивство людини це злочин, за який треба нести вiдповiдальнiсть, чи понесли вiдповiдальнiсть за вбивству людини в Мукачево правим сектором, нi, депутати не дозволили покарати злочинцiв. Чи покарають злочинцiв за вбивство рома в Львовi? Чи будуть притягнутi до вiдповiдальностi тi хто громив та випалював намети ромiв в Київi, хто кришує цих новодобих "захисникiв" порядку, де i полiцiя не може вмiшуватися? Створенi напiвфашиськi українськi органiзацiї пiд гаслами порядку проводять дiї, подiбнi дiям, що проводили бойовики Рема в нацистськiй Нiмеччинi, ось куди нас завели нашi поцрiоти. Ромська проблематика повиннa вирiшуватися на державному рiвнi.    


Петро
26 червня 2018 10:37

Взагалы не зрозумів до чого Ваш коментар, але коли держава перестає, або й взагалі не починала виконувати свої функції та обовязки, то це починають робити прості громадяни, які власне ї є цією державою, в тому числі здійснювати правосуддя так як вони це розуміють. Якби цигани жили "по людськи" то повірте не було б ніяких погромів, їхня поведінка і спосіб життя всіх дістали, а вирішувати на державаному рівні проблему купки маргіналів, яких не можна соціалізувати забагато честі для них.


Залишити Коментар