Політичні пристрасті на сесії Чопської міської ради не вщухали (ВІДЕО)

червня 13 / 2018
Політичні пристрасті на сесії Чопської міської ради не вщухали  (ВІДЕО)


Засідання чопської міської ради розпочалось із депутатських звернень. Зокрема представники фракції Єдиного Центру внесли питання щодо звільнення з посади заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.На цьому депутати Єдиного Центру не зупинились та запропонували внести до розгляду порядку денного питання щодо зняття із займаної посади секретаря чопської міської ради, який на їх думку не належним чином виконує свої обов’язки. Свою позицію щодо цього висловив міський голова. Каже: бачить у таких діях тільки політичний підтекст.

На цьому політичні пристрасті в сесійній залі не вщухли, адже мова пішла про заборгованість заробітної платні перед працівниками комунального підприємства Водоканал міста Чоп. З їх слів грошей вони не отримують вже п’ять місяців. Ситуація довкола фінансування комунального підприємства спричинена підняттям мінімальної заробітної плати, підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, електроенергію та іншими об’єктивними фактори, каже міський голова. При цьому тарифи залишались без змін, а тому підприємство навіть не змогло вийти в нуль. Тому, аби хоча б досягнути цих фінансових показників, вирішили підвищити тариф. Хоча підвищення поки не дало результату, на сесії розглянули питання програми фінансової підтримки, за якою підприємству на покриття заробітної плати з міського бюджету виділялось близько 800 тис. грн.

Зрештою підтримали питання тільки шість депутатів. Під час голосування працівники водоканалу покинули залу засідання з криками на адресу присутніх обранців.В підсумку, депутати прийняли пропозицію одного із своїх колег провести повний аудит комунальних підприємств міста, аби знайти причини фінансової ситуації яка склалась.

Категорія : Політика


загрузка...