Карпатська Січ продовжує затягувати до себе закарпатських школярів (фото)

травня 17 / 2018
Карпатська Січ продовжує затягувати до себе закарпатських школярів (фото)

«В неділю зранку в місті Ужгород відбувся чергвоий вишкіл для школярів з ужгородської гімназії, що являються прихильниками нашого руху З кожним тижнем кількість підлітків бажаючих навчитися захищати себе та свою землю збільшується, а якість та рівень їхніх навичок зростає. Цього разу крім військових навчань з школярами було проведено теренові ігри, фізичні командні змагання, покращено навички рукопашного бою. Наші вишколи давно вже набули систематичного характеру, а інструктори Карпатської Січі мають окремі, індивідуальні програми для кожної групи вишколюваних. Приєднуйтесь до нас, разом ми станемо силою, яку не здолати!» - йдеться в повідомленні організації (текст поданий без редагування – ред.).

Карпатська Січ продовжує затягувати до себе закарпатських школярів (фото)


Цікаво, а чи знає дирекція Ужгородської гімназії чим займаються їх школярі?
Категорія : Політика
McSim
17 травня 2018 13:02

Учат ли их сидеть в схронах. Если нет пусть начинают. С этим гитлерюгендом, будут поступать как с обычными бандеровцами.


Читатель
17 травня 2018 19:39

Героїзація ОУН-УПА, «Карпатської Січі», «Правого сектору» та подібних «українських» ультранаціоналістичних радикальних рухів грають деструктивну роль щодо України, яка є Соборною. Спроби її унітаризувати за лекалами «патріотів» загрожують розвалом. Деякі молоді люди, не маючи життєвого досвіду, легко піддаються чужому впливу, а нейролінґвістичне програмування є дуже ефективним. Історію правляча верхівка підганяє під пануючу ідеологію, котра їй вигідна. Молодь не знає правдивої історії, тому нею легко маніпулюють. Ті, хто це робить, ніколи не розкриють своїх далеких справжніх цілей. Але «революційній» молоді треба знати, що вони – лише інструменти в руках маніпуляторів. Результатами революцій, як правило, користуються негідники, а вже непотрібні їм «інстументи» - утилізують.

     Цитата:  «… члени ОУН відіграли неоднозначну роль у розвитку політичних подій 1938-1939 рр. у Закарпатті. Окремі його члени взяли участь у спробі державного перевороту 13-14 березня 1939 р., а штаб Карпатської Січі, що складався в основному з членів ОУН, у вирішальний момент оборони Карпатської України, за винятком М. Колодзінського, залишив територію краю і емігрував за кордон»[ Вегеш Микола. Суспільно-політичний розвиток Карпатської України напередодні Другої світової війни//Карпатська Україна. Красне Поле. №59263).- 14 лютого 2009 р. – С. 3.].


Васяч
17 травня 2018 20:43

а чому на фото у пацана свастику на нозі замазали?


героям слава
18 травня 2018 07:35

Все йде своім путьом - є програма схвалена кремлем і є виконавці А далі - гітлер капут


Бурят-пудводник
18 травня 2018 11:12

До героям срала

 

Вто ни путінський сценарій. Вто сцанарій американськьій. Читай книжкьі, бьідлота, працюй над собов.


ЦІМБОР
18 травня 2018 13:42

Читатель ушитко утлумачив , и добавити туй уже нішто ....исі організації є закарпатцям чужі , иппен такими чужими є і всякі московсько - кацапські організації и   іхні профітори . 


Залишити Коментар