За перекриттям на Закарпатті автомобільних доріг стоїть Балога?

квітня 25 / 2018
За перекриттям на Закарпатті автомобільних доріг стоїть Балога?


Катастрофічний стан автомобільних доріг на Закарпатті, намагається використати в політичних цілях відомий закарпатський олігарх та голова партії «Єдиний Центр» - Віктор Балога.

Сьогодні, в селі Сойми Міжгірського району, силами партійців " Єдиного Центра" та місцевих жителів, було перекрито автомобільну дорогу державного значення Хуст – Долина, стан якої дійсно в аварійному стані і цю дорогу капітально ремонтували тільки в радянські часи!
Одним із доказів участі Балоги в цій акції є поява на ній журналістів балогівського телеканалу «Sirius», який знав про заплановану акцію і приїхав знімати сюжет.

Цікаво, що за часів керування Балогами Закарпаттям, капітального ремонту автомобільних доріг практично не велося і такий стан нинішніх доріг є ї їх заслуга!

Додамо, що Віктор Балога зараз став великим «опозиціонером» до влади за яку так агітував закарпатців.

Також схожа акція відбулася вчора в селі Холмок Виноградівського району.

За перекриттям на Закарпатті автомобільних доріг стоїть Балога?
Категорія : Політика
Закарпатець
25 квітня 2018 13:12

Пак бо туй уже мусай перекривати ото що было дорогов. Мисто того обы правити дорогы у Хустському р-н чиновникы бигают на охоту кабану стриляти тых що их тоже пости нее, та аж не асвальтом ремонтоют та хоть бы заливали бетоном, но нияк не глинов ямы замитовати тай шутром. Аж негодни правити тахоть най небрешут що гроши нее у Хустському р-н повно машин ,уси най ся договоряют най роблят платни дорогы бо инакого выходу нее обы их изправити ходь як тогды люди будут провиряти чиновнику за свои гроши як им дорогы правлят, а теперь як платится у цину бензина та оты гроши уси знают куды идут, а так бы знали идкому треба ити. Наведу пример унас у сели лисовозы зодяк кругло суточно гроши фирма платит за дорогу у слираду но за уси годи оти гроши лиш устаются у жебах голов села. Просто треба начати робити оту децентрализацию буде май мало слирад но будут знати уси куды идут грош. А теперь кажут нам мало удиляют ясно мало раз порозкрадают адале кажут гроши нее люди требася миняти и управляти своими селами жити як у европи а не як сами знаете.


Залишити Коментар