«Єдиний Центр» у повному складі проігнорував позачергову бюджетну сесію на Виноградівщині

квітня 13 / 2018
«Єдиний Центр» у повному складі проігнорував позачергову бюджетну сесію на Виноградівщині

Позачергова сесія Виноградівської районної ради була скликана в зв'язку з необхідним прийняттям змін до районного бюджету та ремонтом доріг в районі.
Отож 13 квітня на сесійному засіданні депутати ради внесли зміни до фінансового документа та прийняли цільові кошти, які отримав район. З яких 7,4 млн грн надійшло для проведення ремонтів доріг в районі.
Втім, депутати районної фракції «Єдиний центр» у повному складі були відсутні на засіданні. Тому за направлення коштів на дороги проголосували усі фракції райради окрім ЄЦу, які демонстративно хотіли зірвати засідання, адже в разі провального рішення – кошти взагалі б повернулися до державного бюджету. Найбільше ж дивує те, що фракція проігнорувала засідання не зважаючи на катастрофічний стан автомобільних доріг на Виноградівщині та займається на даний час не що іншим як політиканством. Тож в майбутньому виборцям варто добре подумати, аби голосувати за людей, які не підтримують район, ба навіть ті населені пункти, які представляють.

Схоже на те, що депутати фракції Єдиного Центру не прийшли підтримати колег та відповідне рішення – адже чим гірше для району, тим краще їхній фракції…
Категорія : Політика
Золі
13 квітня 2018 18:12

лише забули передати своїм маріонеткам із других партій шо не треба приходити


Иштван
13 квітня 2018 22:36

7.4 мільйони на цілий район???

ви смієтеся? 

Пак то не хватить у Підвиноградові залатати ями..

Ви серьйозно???

Порох урод прострав на Мальдівах тілько грошей ги тепер дає на дороги

А де митний експеримент про надходження коштів із митниць будуть залишати на дороги?!!

Щи нікого не хоронили з повними карманами грошей, так шо усі там будете єднакі


Залишити Коментар