"Згадайте Pussy Riot": Москаль вказав на дивацтва в звільненні Савченко з полону РФ

квітня 12 / 2018
"Згадайте Pussy Riot": Москаль вказав на дивацтва в звільненні Савченко з полону РФ

Геннадій Москаль задається питанням, чому російському телебаченню в випадку з Савченко дозволяли знімати все, що воно хотіло.

За звільненням Надії Савченко з російської в'язниці криється темна історія.

Про це заявив губернатор Закарпатської області, колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль під час чату на "Главреді".

Відповідаючи на питання, чому для звільнення інших українців з російського полону не постачається стільки зусиль, як це було в історії з Савченко, він зазначив: "Я про це вже неодноразово говорив, особливо, коли у деяких політичних сил було бажання взяти Савченко в першу п'ятірку їх списків. Тоді я сказав: "Люди добрі, не робіть цього!".

"По-перше, дуже сумнівно виглядає те, як вона потрапила в полон, до того ж, у важкому нетверезому стані. 15 людей загинули через її самовільних дій, коли вона закликала йти" громити і вбивати всіх Сепар ", - заявив Москаль .

І додав: "По-друге, невже все це не виглядає дивно? Згадайте Pussy Riot, які в Храмі Христа Спасителя співали:" Богородиця, Путіна прожени! ". Хто у них був адвокатом? Той самий Фейгін. І де вони сьогодні? Хіба вони виступили разом з Навальний або Ксенією Собчак, або з іншими опозиціонерами? Ні! вони вже прихильники Путіна. Значить, є група в ФСБ, що працює під прикриттям адвокатів, яка просто займається перевербовування або зомбує людей".

Він задається питанням, чому російському телебаченню в випадку з Савченко дозволяли знімати все, що воно хотіло: "Що б Савченко ні викидала - все знімали і показували аудиторії. Фейгін і вся його адвокатська ФСБшная група не вилазили з телеканалів. Невже цього не було видно? "

Для порівняння він наводить ситуацію із затриманим кореспондентом "Укрінформу" Романом Сущенко: "Чому так само не показують все про затриманого кореспондента" Укрінформу "Сущенко? Тиша".

На його думку, Росія зробила з Савченко "засланого козачка". "Тобто коли Савченко довели до кондиції, коли вона вже була готова підірвати і Верховну Раду, і Кабмін, і Адміністрацію президента, і половину Києва разом з ними, її Росія випустила. Навіщо їм було тримати Савченко у себе? Ось вони і відпустили її , щоб вона йшла, несла деструктив в уже і так деструтівно діючий парламент ", - резюмував Москаль.
Категорія : Політика


загрузка...