Закарпатські депутати більшістю голосів висловили недовіру Міністру охорони здоров’я Уляні Супрун (Відео)

Иван
29 березня 2018 19:20

Ну наконец хоть один раз голосовали по существу и правильно все депутаты.


мiсцевий
29 березня 2018 20:52

Гнати в шею таки мiнiстрiв як Супрун. Користi вiд її дiяльностi ноль, а шкоди стiльки що що таке охорона здоровя ми забудемо. Залишаться тiльки несплаченi рахунки або довги в банках, якщо ви плануєте вижити з реформою що пропонує ця панi. До цього все i йде, доктор Смерть знає свою роботу.


ужгородка
29 березня 2018 20:54

Народ давно того чекав. 


Не експерт
29 березня 2018 23:02

Діяльність депутатів обласної ради та всіх інших місцевих рад зводиться до "висловлювання недовіри"? А коли почнуть працювати? 


Володимир
30 березня 2018 08:40

Я так розумію, що сьогоднішній стан медицини в Україні і в Закрпатті пана губернатора, депутатів від БПП влаштовує, тому вони вимагають відставки людини, яка намагається  вносити зміни... ( я вже не кажу, що формально вони висловлюють позицію президента) Цікаво би дізнатися в яких медзакладах і за які гроші вони та їх родини лікуються і чи можна туди всім....


Петро
30 березня 2018 15:12

Знаєте, що я, Вам, скажу шановні, як людина, яка має безпосереднє відношення до медицини, з "реформами" "міністра" Супрун Ми Всі помремо сьогодні, з іншими "реформаторами" Ми помремо завтра і це в буквальному розумінні. На жаль дуже мало людей та й самих лікарів розуміють що від охоро здоровя залишилася сама охорона. ні про яке здоровя і не йдеться і це насправді жахливо ! Тримаймося !


Залишити Коментар