На Закарпатті України нема там псевдо республіка : нардеп Береза

березня 12 / 2018
На Закарпатті України нема там псевдо республіка : нардеп Береза

"Всі заяви і наміри ввести місію ОБСЄ на Закарпатті - це повна маячня! Росія за допомогою сил Угорщини, які штучно створюють напругу на Закарпатті за допомогою мови, етнічних груп, веде гібридну війну проти нас. Це стратегія РФ - створити хвилювання на всіх фронтах", - вважає Береза.
По його словами, Кремль продовжує підривати національну безпеку не тільки на сході, а й на заході країни. Нардеп нагадав, що це далеко не перший випадок.

"Все добре пам'ятають русин і їх вимоги про проголошення окремої республіки. Це перший проект Кремля. Потім був ще один ультранаціоналістичний проект на гроші" Газпрому "- партія" Йоббік ", - стверджує нардеп.

Не секрет, що і сам Будапешт не один рік активно роздавав свої паспорти українським громадянам, хоча це прямо суперечить Конституції.

"Все це ланки одного ланцюга ... Я був на Закарпатті після Нового року. Об'їздив багато сіл і поселень. На жаль, Україна взагалі не побачив! Слід визнати, що я там побачив псевдореспубліку. Все точно так же починалося у нас в Криму" , - підсумував Береза.

Повідомляє - Обозреватель
Категорія : Політика


загрузка...