На Закарпатті України нема там псевдо республіка : нардеп Береза

березня 12 / 2018
На Закарпатті України нема там псевдо республіка : нардеп Береза

"Всі заяви і наміри ввести місію ОБСЄ на Закарпатті - це повна маячня! Росія за допомогою сил Угорщини, які штучно створюють напругу на Закарпатті за допомогою мови, етнічних груп, веде гібридну війну проти нас. Це стратегія РФ - створити хвилювання на всіх фронтах", - вважає Береза.
По його словами, Кремль продовжує підривати національну безпеку не тільки на сході, а й на заході країни. Нардеп нагадав, що це далеко не перший випадок.

"Все добре пам'ятають русин і їх вимоги про проголошення окремої республіки. Це перший проект Кремля. Потім був ще один ультранаціоналістичний проект на гроші" Газпрому "- партія" Йоббік ", - стверджує нардеп.

Не секрет, що і сам Будапешт не один рік активно роздавав свої паспорти українським громадянам, хоча це прямо суперечить Конституції.

"Все це ланки одного ланцюга ... Я був на Закарпатті після Нового року. Об'їздив багато сіл і поселень. На жаль, Україна взагалі не побачив! Слід визнати, що я там побачив псевдореспубліку. Все точно так же починалося у нас в Криму" , - підсумував Береза.

Повідомляє - Обозреватель
Категорія : Політика
Pasza
12 березня 2018 20:26

Zakarpatie ce nasze a ne wasze gondony 


всьо просто
12 березня 2018 21:06

Деякі дебіли од Народного Фронта, підігруючи ФСБшним "шістьоркам", розхитують ситуацію в Закарпатті.


Даря
13 березня 2018 00:22

Паже(?)  ВАШЕ,ТО,ЧТО НА УРАЛЕ,ВОТ ТУДА И ВАЛИТЕ К СВОИМ БРАТЬЯМ-РАСЕЯНЦАМ-УГРО-ФИНАМ


Ференц
13 березня 2018 01:22

даринко во губу закотила, закарпатцi проголосовали за автономiю в складi України коли цi горе депутати ще пiд столом бiгали, так що кому куда втiкати не тобi судити. Цих придуркiв з депутатiв не треба брати до уваги бо їх цiль розпалювання ворожнечi та вiйна, це їх хлiб на якому вони жирiють, за що їм платять грошi. Таким депутатам мiсто на лавi пiдсудних.


Fuck Raine
13 березня 2018 07:55

Fuckraine...


Закарпатець
13 березня 2018 10:50

Чуєш, береза - ти дуб і то з дуплом у мозгах!

 


Степан
13 березня 2018 17:41

Як це України нема? Доріг нема, грошей нема, корупція є, крадіжки є,  все як треба, а ви кажете що України нема. Ось коли будуть дороги,  чиновники не будуть красти, будуть достойні зарплати і пенсії, коли на Закарпатьі зявляться робочі місцья і перестануть грабувати людей, тоді і України на Закарпатьі  не буде. 

 


Грузiн
13 березня 2018 18:00

На Закарпаттi не було советськоi влади. То правда может нема i украiнськоi.


патріот
13 березня 2018 18:33

Єнно ня чудує =ні сіло ні всрало а вже експерт по Закарпаттю А зазвідай го де вто Закрпаття та повіст що він там був - це недалеко біля Львова


Михайло Феєр
14 березня 2018 23:31

Закарпаття - Україна. А політичноє русинство - то політиканство. Каждий "добрий сусід" при случаю стане рвати "свої історичні" землі, ще й поб'ються помежи собою.


Залишити Коментар