На Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація чеського краю Височина

лютого 23 / 2018
На Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація чеського краю Височина


Перебуваючи на Закарпатті, делегація чеського краю Височина завітала до Закарпатської установи виконання покарань №9. У будівлі, яка знаходиться в центрі Ужгорода, близько року тому сталася пожежа. Загорівся дах, який практично був зруйнований.

Як розповідає нещодавно призначений керівник установи, за цей час повністю відновити покрівлю так і не вдалося.За останні три місяці, з початку виконання своїх обов’язків, новий керівник намагається ліквідувати наслідки пожежі. Відтак звернувся я до керівництва краю, так й іноземних організацій та партнерів області. Враховуючи, що будівля зведена за часів Чехословаччини та знаходиться в так-званому чеському кварталі міста, було вирішено запросити делегацію з Височини.

Останні, оглянувши будівлю, були вражені побаченим, адже дійсно дах потребував повної реконструкції. За словами чеських партнерів, ситуація непроста, адже сама установа є державною та підтримується бюджетним коштом. Тож тут потрібно виробити механізм інвестиційної підтримки, як це є на прикладі Ужгородського національного університету.

Зі свого боку, в установі кажуть: роблять все необхідне аби якнайшвидше відновити дах будівлі у якій перебувають утримані. За цей час вдалося придбати комплектуючі матеріали, однак цього недостатньо для завершення будівельних робіт.Розпочати ж ремонтні роботи планують із березня. За цей час керівництво установи намагатиметься вирішити проблему решти необхідних коштів. У свою ж чергу, чеська делегація намагатиметься знайти механізм фінансової допомоги, зокрема через благодійний фонд Віза.

Категорія : Політика
aseh
24 лютого 2018 02:55

biznesuvaty pryjichaly klyjentysmilesmile


smilesmile

Залишити Коментар