Москаль: «Особи, що влаштували в Тячеві ганебну акцію в день вшанування Небесної Сотні, – дешеві провокатори, в яких немає нічого святого!»

лютого 21 / 2018
Москаль: «Особи, що влаштували в Тячеві ганебну акцію в день вшанування Небесної Сотні, – дешеві провокатори, в яких немає нічого святого!»
У день, коли по всій країні вшановують пам’ять загиблих на Майдані під час Революції Гідності, кілька осіб влаштували дешеву піар-акцію в Тячеві.

– Це звичайні провокатори, а ляльководами виступили інші персони, – заявляє Геннадій Москаль. – Хочу наголосити на одній принциповій речі – нинішнє керівництво Тячівської РДА від початку до кінця було на Революції Гідності в Києві, брало найактивнішу участь у місцевому майдані, робило все для повалення режиму Януковича, а тепер постійно організовує й особисто доставляє допомогу нашим військовим на Донбасі. І якщо в кількох провокаторів немає куди застосувати свою енергію, то раджу їм одягнути на голову корзину з квітами тому, хто в кінці грудня 2013-го, перед початком найдраматичніших подій, зняв закарпатський намет із Євромайдану, а всіх його учасників відправив додому. Ця персона потрапила під люстрацію за службу Януковичу, тому добре відома і «активістам», і їхнім ляльководам. А в день вшанування Небесної Сотні всі нормальні люди замість влаштовувати дешеві й ганебні провокації вклоняються світлій пам’яті загиблих на Майдані.
Категорія : Політика
Міша
21 лютого 2018 10:39

москаль сам кубловод. Продажня проститутка!!! Хай їде в Канаду там в нього національність. Козел


Старий гриб
21 лютого 2018 11:11

тот конда ще щось нявкає про порядочность? Маттірь би собі надворив


Залишити Коментар