На Закарпаття їде дружина Президента України

лютого 13 / 2018
На Закарпаття їде дружина Президента України
У середу, 14 лютого, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Закарпатську область із робочим візитом.

Перша леді разом зі школярами Закарпаття, чиї батьки – учасники АТО, заповнять сторінки всеукраїнського проекту "Книга Миру".

Також Марина Порошенко та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підпишуть Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації".

Дружина Президента проведе нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Закарпатської області. Марина Порошенко відкриє перший такий центр в Ужгороді.

Також Перша леді України та Геннадій Москаль оглянуть Невицький замок – пам'ятку середньовічної замкової архітектури національного значення. Першу чергу невідкладних робіт по реставрації цього об'єкта культурно-історичної спадщини заплановано почати у 2018 році.

Прес-центр Закарпатської ОДА
Категорія : Політика
Степан Варга
13 лютого 2018 21:24

 Реставрація Невицького - прекрасний спосіб грабувати казну. Що треба бути дуже великим спеціалістом, щоб просто, без ЕВМ глянути на руїни і виизначити: скільки б грошей не уколошкали в ті руїни - ні замок, ані фрагмент замку ніхто ніколи не відновить! це зрозуміло простому будівельнику -самоучці, яких у нас, слава Богу, є ни мало. А перша леді - це великий спец.


Залишити Коментар