У четвер мукачівці спостерігали в самому центрі міста незвичну картину (фото)

січня 11 / 2018
У четвер мукачівці спостерігали в самому центрі міста незвичну картину  (фото)

У четвер мукачівці спостерігали в самому центрі міста незвичну картину – на величезному моніторі, встановленому поблизу ратуші, губернатор області Геннадій Москаль (який є затятим опонентом усіх Балог) запрошує всіх на міжнародний винний фестиваль в Ужгород! Відеозапрошення транслюється щогодини по кілька разів!

Цим самим голова ОДА вбив одразу кількох зайців. Перший «заєць» – це сам факт, що поряд із міськрадою головний ворог Балог звертається до мукачівців, і це звернення чують і в самій міськраді, в тому числі мер Балога (можна уявити його реакцію). Другий «заєць», що саме в четвер у Мукачеві урочисто відкривають винний фестиваль «Червене вино» , і з центру міста увечері почнеться урочиста хода. А в цей самий час Москаль із величезного монітора запрошує мукачівців і гостей міста в Ужгород на міжнародний фестиваль вина «Василля»! І третій «заєць» у тому, що ужгородський фестиваль став альтернативою мукачівському і перевершив його за статусом є вищим в ужгородському фестивалі беруть участь і закордонні виробники вина).

До речі, це не перший акт такого витонченого тролінгу Балог Москалем. На Новий рік губернатор також привітав мукачівців із цього ж монітору. І це відеовітання транслюється щодня по кілька разів досі.
Категорія : Політика
Саша
15 січня 2018 13:31

Більше проблем і роботи на Закарпатті не має??? Наслідки паводків ЛІКВІДОВАНІ??? МОЛОДЕЦЬ ???


Залишити Коментар