Москаль розповів про закарпатців у Москві та настрої на Закарпатті

січня 07 / 2018
Москаль розповів про закарпатців у Москві та настрої на Закарпатті
Хоча чимало закарпатців працюють на території Росії, проросійських настроїв на Закрапатті немає.

У цьому переконаний голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, повідомляє НВ.

"Половина області працює в Росії, але проросійських настроїв немає. Нашим гастарбайтерам ніхто ніколи не заборонить їздити в Росію на заробітки. А Росія із задоволенням їх приймає, адже у них золоті руки. Підмосков'я на 70% побудоване руками українців", – сказав Москаль.Очільник області переконаний, що навіть Українська православна церква Московського Патріахату не підігріває проросійські настрої, попри релігійність населення.

Якщо ти живеш на Закарпатті і не ходиш до церкви, на тебе дивляться як на дикуна,
– додав він.

Категорія : Політика
ПРАВ
7 січня 2018 13:39

ПАН МОСКАЛЬ  МОЛОДЕЦ ЗА МОСКАЛІВ , РОБОТИ НЕМАЄ В ЗАКАРПАТТІ ТО ВІДПРАВЛЯТЬ ДО АГРЕСОРА НА РОБОТУ 


мiсцевий
7 січня 2018 21:26

Якщо сам гарант не проти мало урвати тих рубликiв, то чим ми обiдили когось. Зрозумiло що подекотрi з тих крикунiв про сепаратизм мавуть у тому писку американську цицьку, то їм не треба думати за забезпечення родини на вiдмiну вiд нас. Нам цiни навiшали, а за роботу та виживання думайте самi. Май добре заробляти дома, але не є шансiв, бо зруйнували промисловiсть.


Ганс
8 січня 2018 10:20

По великому рахунку де вина людей! У нас АТО, а не війна! Творять що хочуть, треба було ввести військовий стан, і визнати Росію агресором, тоді булоб зовсім інакше! Винні керівники держави, які взяли на себе повноваження. Якщо не порушив закон, то в чому винен?


До мисцевого
9 січня 2018 17:13

Якщо вже нехватає у гаранта тих рубликів...то грош ціна такій людині,вона на голову хвора..якщо міліордерови іще треба від бідняка пару рубликів,це дійсно хворі люди на бомагах..що він і так?- і його покоління до 10 коліна, ті рублики які він має ніяколи нестратять і тд....Та вони там всі хворі на владі і грошах, це спорчений народ який за копійку рідну матір і себе продасть, вони міліардери міліонери, і від цигана візьмуть копійку і продадуться циганови, і тому будуть раді що циган дав їм копійку


Залишити Коментар